Catherine se v 17 letech rozhodla, že bude sbírat vibrátory a další erotické pomůcky. A dokáže za ně utratit velké peníze. Jenže pokud si myslíte, že každý den jich několik vyzkouší a pořádně si to užívá, jste na omylu. Nemůže si pohrát ani s jedním. Přesto svoje hobby miluje.

A doma má opravdu velkou sbírku. A to 26 vibrátorů, 12 kusů dilda a 60 kusů erotického prádla a dalších sexuálních a rajcovních kostýmků. Za svoji posedlost už utratila 140 000 tisíc korun a rozhodně s tím nehodlá přestat. Vypadá to, že jde o mladou náruživou ženu. Jenže ona si je kvůli svojí nemoci ani nemůže užít.

Trpí totiž endometriózou. To znamená, že částečky dutiny děložní se nachází mimo dutinu. Při sexu nebo menstruaci tedy dívka trpí obrovskými bolestmi. Dlouhou dobu ani nemohla sexuálně žít.

Doktor jí nakonec předepsal silné prášky na bolest a od té doby ten její sex celkem ujde. Svou sbírku ale zatím nezkouší. Vůbec jí to prý nevadí, její hobby ji uspokojí i tak. Tak třeba bude mít někdy to štěstí a všechny její vibrátory a dilda jednou zkusí.