Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Doma demonstrace, venku frajeřina: Babiš se sešel s Trumpem, Melania byla opět ozdobou

Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 21 fotografií
Andrej s Donaldem
Premiér České republiky Andrej Babiš (64) je v současné době pod velkým nátlakem veřejnosti. Úterním protestům na Václavském náměstí proti premiérovi se věnují i zahraniční média, která o demonstraci hovoří jako o té největší od doby pádu komunismu v roce 1989. Hned druhý den nato měl Andrej Babiš ale úplně jiné starosti.

Hned ve středu po úterních protestech na Václavském náměstí, kde podle informací dorazilo kolem 120 tisíc lidí, odletěl premiér Andrej Babiš z Česka za královnou Alžbětou II. do jihoanglického přístavu Portsmouth, kde probíhaly oslavy 75. výročí vylodění Spojenců v Normandii.

Kromě Andreje Babiše dorazil také americký prezident Donald Trump, německá kancléřka Angela Merkel, britská premiérka Theresa May nebo francouzský prezidenta Emmanuel Macron. Samozřejmě že nechyběla ani žena amerického prezidenta Melania Trump.

Ozdobou této události byla bezesporu právě Melania, která snad nikdy nešlápla vedle, co se týče oblékání na podobné akce. Není proto divu, že i Andrej Babiš kromě Donalda Trumpa prohodil pár slov i s Melanií.

Související články

Další články