Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Dolph Lundgren z Rockyho šokoval: Požádal o ruku trenérku, která je stejně stará jako jeho dcera

Dolph Lundgren z Rockyho šokoval: Požádal o ruku trenérku, která je stejně stará jako jeho dcera
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Zásnuby
Pořádně divně se může cítit čtyřiadvacetiletá dcera Dolpha Lundgrena (62) Ida. Její otec, slavný švédský herec, se totiž zasnoubil se svou trenérkou Emmou Krokdal (24). Radostnou novinu sdíleli oba na svých instagramových účtech.

Dolph Lundgren požádal o ruku svou osobní trenérku Emmu Krokdal minulý týden ve švédském Stockholmu. "Tady ve Švédsku se stalo něco velmi speciálního," napsal Lundgren k fotce, kterou sdílel na svém instagramovém účtu. Na ní stojí vedle Emmy, která pyšně ukazuje svůj zásnubní prsten.

"Gratuluji, můj dobrý kamaráde. Jsi nejlepší," okomentoval okamžitě fotku herec a režisér Sylvester Stallone. Ten je Lundgrenův dlouholetý kamarád a zahráli si spolu například ve filmové sérii Nepostradatelní.

Lundgren s Krokdal randil už delší dobu, poznali se totiž už minulý rok v Los Angeles. Veřejnost ale o svém vztahu informovali letos v lednu.

Švédský herec se zasnoubil již potřetí. Ženatý byl dvakrát, nejprve si vzal v roce 1991 Peri Momm, jejich manželství ale trvalo pouhý rok. Podruhé už to vydržel déle, když si vzal Anette Qviberg, se kterou od roku 1994 vydržel dlouhých šestnáct let. S Qviberg má Lundgren dvě dcery, již zmíněnou Idu a osmnáctiletou Gretu.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy