Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Dolly Parton důchod neplánuje: K 75. narozeninám si přeje být na obálce Playboye

Zdroj: Profimedia.cz
odvaha
Americká country zpěvačka Dolly Parton (74) platí už dlouhá léta za silikonovou divu. Díky kvalitně odvedené práci plastických chirurgů a cvičení na svůj věk nevypadá a moc dobře si to uvědomuje. Na důchod proto ještě ani zdaleka nepomýšlí, ba naopak. Koncertovat chce ještě dlouhou dobu a k 75. narozeninám si dokonce přeje ozdobit obálku Playboye.

Zpěvačka Dolly Parton s plastikami nezahálela a už jako mladice se proslavila obrovskými silikony, které k ní neodmyslitelně patří. Možná právě díky nim už obálku Playboye jednou zdobila, nyní si přeje na ní být znovu.

Americká country legenda si stárnutí nepřipouští a o odchodu do důchodu nechce ani slyšet. „Ráda bych znovu byla na obálce Playboye,“ přiznala Dolly v rozhovoru v pořadu 60 Minutes Australia. „Byla by legrace, kdyby na to přistoupili, ale nevím, jestli to udělají. Chtěla bych si to darovat k 75. narozeninám,“ zasmála se a poznamenala, že by si ráda oblékla i původní kostýmek.

Dolly Parton už byla hvězdou Playboye v roce 1978, tehdy na sobě měla ikonický králičí obleček doplněný o motýlka, boty s plyšovým detailem a dokonce měla i ocásek. Sexbombou sedmdesátek byla už předtím, tyto snímky z ní ale udělaly mužský idol.

Dolly Parton Challenge

V nedávné době na sebe Dolly upoutala pozornost i na Instagramu, kde rozjela Dolly Parton Challenge V koláži čtyř snímků ukázala, jak by měl vypadat profilový obrázek na sítích LinkedIn, Facebook, Instagram a Tinder. Její výzvy se zúčastnila spousta dalších celebrit.

Související články

Další články