Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Dolly Parton challenge obletěla svět: Zapojily se filmové hvězdy i osobnosti z Česka

Zdroj: archiv Dolly Parton
+ Dalších 14 fotografií
galerie
Populární country zpěvačka Dolly Parton dokázala ve svých 74 letech vytvořit na Instagramu celosvětovou výzvu. I ty nejslavnější celebrity se nyní přidávají k #dollypartonchallenge, při níž na sociální síť nahrávají koláž čtyř fotek, které by použily na Linkedlnu, Facebooku, Instagramu a Tinderu. Zapojila se například i česká youtuberka Týnuš Třešničková (24).

Pod hashtagem #dollypartonchallenge je na Instagramu aktuálně už téměř půl milionu příspěvků. Reálně se však osob na sociálních sítích zapojilo mnohem víc, mnozí totiž v hashtagu napsali chybu a tak tím vytvořili jiný. Dolly Parton možná není žádná mladice, dokázala ale, že internetu rozumí a nepatří do starého železa.

Challenge neboli výzvy jsou na sociálních sítích, především pak právě na Instagramu nebo na Twitteru, velmi oblíbené. V minulosti byla populární výzvou například fotografie, na níž dívky stály u zrcadla nahé a jedním prstem si musely opticky zakrýt rozkrok i poprsí. Ta ale neměla ani zdaleka takový rozsah.

Nová výzva má ukázat lidi na čtyřech fotografiích, z nichž na jedné mají vypadat profesionálně, na druhé rozverně, na třetí krásně a na čtvrté svůdně. To vše proto, aby takzvaně dokázali být vším, čím být mají. A proč?

LinkedIn a Tinder

Facebook a Instagram jsou jako sociální sítě lidem dobře známy, na první síť se vkládají především snímky s přáteli a člověk na jejich úpravu tolik nedbá. U Instagramu už jde o estetično a úpravy fotek některým zaberou i hodiny. Další dvě sítě jsou ale pro některé uživatele internetu stále velkou neznámou.

LinkedIn je profesní sociální síť, na které lidé diskutují o svých pracovních zájmech a je tedy nutné, aby i jejich profil vypadal profesionálně. Tinder je naopak seznamka, na které mnohdy dámy i pánové loví své budoucí protějšky na co nejvíc sexy snímky.

Celebrity

Do #dollypartonchallenge se zapojila spousta celebrit z celého světa. Z kola ven nemohla zůstat například Miley Cyrus, které je Dolly kmotrou. Zapojila se i kapela Jonas Brothers, zpěvačky Janet Jackson, Céline Dion, česká youtuberka Týnuš Třešničková a například i Muž roku 2015 Jakub Kraus Podívejte se v galerii na to nejlepší, co tato výzva nabídla.

Související články

Další články