Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Dolly Buster 22 let po konci erotické kariéry: Takhle že vypadá tvář padesátky bez plastik?

+ Další 4 fotografie
ZÁZRAK PŘÍRODY
Historicky nejúspěšnější česká žena z filmů pro dospělé Dolly Buster (49) se nedávno objevila v Praze! Přijela kvůli byznysu. Její aktuální fotka ale budí hodně otázek. Skutečně chce stále tvrdit, že tuhle tvář nevysochal skalpel plastického chirurga?

„Byli jsme spolu v jedné restauraci na Praze 3. Známe se už strašně dlouho a vždycky se rádi vidíme. Možná to někoho překvapí, ale Dolly si dala plněné bramborové knedlíky s uzeným masem a jako dezert jsme zvolili hovězí líčka s bramborovou kaší. Žádná dieta, ale užívání života!“ řekl eXtra.cz bývalý manažer Dolly Jan Beer, který připojil i fotku.

Na ní žena, která před kamerou sex provozovala tolikrát, že to už dnes ani nedokáže spočítat, není moc k poznání. Dolly Buster si stojí za tím, že žádnou plastickou operaci nikdy nepodstoupila. Ani pořádně neví, co to je,“ tvrdí Beer.

Majitelka obrovského hrudníku ukončila kariéru v roce 1997, od té doby kšeftuje. Má síť sexshopů a před pár lety začala podnikat i v restauratér­ství, ve kterém se jí prý také daří. Po prvním podniku s názvem Buster pasta, který spatřil světlo světa v roce 2012, jich otevřela už několik.

Mohlo by vás zajímat

Další články