To, že se mezi herečkami šíří těhotenská epidemie, není žádným tajemstvím. Těhotné jsou třeba Aneta Krejčíková, Míša Tomešová, Jitka Čvančarová (40) nebo i Kristýna LeichtováMarií Doležalovou, jejichž společnou fotku právě Leichtová zveřejnila na svém Instagramu, kde poukazuje na to, jak rozdílně smýšlely a vypadaly kdysi, když spolu před deseti lety hrály v seriálu Comeback.

„Byli jsme všichni takový vyjukaný, moc jsme nevěděli, co bude a my mlaďoši byli takový ptáčátka nevylíhnutý. Pak jsme se pracovně rozutekli. Matouš se stal tátou velmi brzy. Ale my si s Maruškou dávaly na čas. Lásky, rozchody, bolesti, radosti. A jednou za čas na kafe. Tak co? Ale jo, dobrý, jenom to pořád nějak není ono. A pak se objevil Vojta a Marek a za chvilku přivítáme úplně stejně starýho živáčka a malý zelí!!!,“ raduje se herečka z těhotenství jak svého, tak kamarádky.

Ke snímku přiložila pro srovnání i fotografii, jak s Doležalovou kdysi vypadaly a nutno podotknout, že jim deset let skutečně prospělo. Teď jsou z nich krásné slečny, které se nemůžou dočkat vytoužených potomků.