Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

DOLENSKÝ ZEMŘEL PO SRÁŽCE S KAMIONEM: Telefonoval? Alkohol za volantem? Tělo režiséra seriálu Vyprávěj musí pitvat!

Zdroj: Facebook.com, pozary.cz
+ Další fotografie
Českem otřásla obrovská tragédie. Režisér Martin Dolenský (✝47) zemřel při cestě na chalupu. Čelně narazil do kamionu a byl na místě mrtvý. Smutnou zprávu oznámil přes sociální síť jeho kamarád Petr Wajsar.

Martin Dolenský měl těžkou autonehodu ve čtvrtek 6. dubna. Po 17. hodině odpoledne cestou na chalupu se jeho vozidlo střetlo s kamionem u obce Hořesedly na hlavním tahu mezi Prahou a Karlovými Vary. Režisér seriálu Vyprávěj podlehl na místě svým mnohočetným zraněním, ostatní účastníci dopravní nehody vyvázli bez zranění.

K nešťastné události došlo na rovném úseku silnice I. třídy. Dolenský v osobním vozidle značky Nissan z dosud nezjištěných příčin přejel vlevo do protisměru a čelně se střetl s kamionem

"Vlivem nárazu byl nissan odhozen zpět do pravého jízdního pruhu, kde se střetl s vozidlem Škoda Octavia. Obě osobní vozidla skončila v pravém silničním příkopu. Tahač skončil částečně v levém příkopu a návěs v levém jízdním pruhu," píše web pozary.cz.

Co bylo příčinou dopravní nehody, šetří kriminalisté z Rakovníku. Stálo za nehodou telefonování za volantem? Alkohol? Nebo snad drogy? U režiséra byla nařízena soudní pitva. Provoz na silnici byl zprovozněn kolem 3. hodiny ranní. Škoda na vozidlech je více než půl milionu korun

Související články

Další články