Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dokument V síti byl potřeba: Jeden z predátorů byl odsouzen, jde do vězení

Dokument V síti byl potřeba: Jeden z predátorů byl odsouzen, jde do vězení
Zdroj: Hypermarket Film
+ Dalších 5 fotografií
Odsouzen
Jeden z predátorů, který byl v dokumentu V síti, byl odsouzen k desíti měsícům ve vězení s podmínkou na tři roky. Měl totiž za to, že dívce je dvanáct let a posílal jí intimní fotografie a dokonce se s herečkou i sešel v kavárně. S touto informací přišel web iRozhlas.cz.

Dokument V síti ukazuje na sexuální obtěžování nezletilých dětí na internetu. Snímek byl režírován Vítem Klusákem a Barborou Chalupovou, kteří se nedávno dostali k jednomu z nejhorších predátorů, který se v dokumentu mohl objevit a byl jím čtyřicetiletý Martin. Ten pracoval s dětmi řadu let a organizoval pro ně tábory, lyžařské kurzy nebo školy v přírodě.

Posílal fotky a chtěl její

Další z predátorů byl lapen do sítě a čelil soudu. Posílal totiž jedné z hereček na její smyšlený profil choulostivé snímky, chtěl po ní na oplátku nějaké poslat. Vyptával se na intimní věci a dokonce ji vylákal do kavárny, aby se mohli vidět.

Rozsudek a deset měsíců v chládku

"Kladl intimní otázky, vyžadoval zaslání snímků jejích intimních partií a sám jí opakovaně posílal fotku svého ztopořeného penisu," stálo v rozsudku. Podle něj se tak muž dopustil takového jednání, které směřovalo k setkání s dítětem mladším patnácti let, a to v úmyslu s ním souložit nebo ho jinak pohlavně zneužít.

Muž tak byl odsouzen k deseti měsícům vězení s podmíněným odkladem na tři roky. Dokument V síti tak dokázal dostat dalšího predátora před soud.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy