Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Dokument Karel odkrývá Mistrův život: Jak to bylo se svatbou ve Vegas

Dokument Karel odkrývá Mistrův život: Jak to bylo se svatbou ve Vegas
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
Karel Gott
Vdova Ivana Gottová udělala fanouškům zesnulého manžela Karla (†80) ohromnou radost, když v den jeho narozenin uveřejnila trailer k dokumentu o Slavíkovi. V ukázce je dokonce i zmínka o utajované svatbě Gottových ve Vegas. Zdá se, že Karlovi by se spíše zamlouval skromnější obřad. Film v říjnu zamíří do kin.

Zanedlouho tomu bude rok, co naše největší legenda odešla do hudebního nebe. Karel Gott sice zemřel minulý rok v říjnu, jeho památka ale bude žít věčně.

Fanoušci na něj jen tak nezapomenou. V den 81. výročí zpěvákových narozenin odtajnila Ivana (44) trailer k celovečernímu dokumentu nesoucímu název Karel, který s Gottem v posledním roce jeho života natáčela Olga Malířová Špátová (36).

„Karel se filmu věnoval s neobyčejnou energií a upřímností, přinášel nápady, přál si, aby filmová interpretace jeho života a tvorby byla autentická a pravdivá. Chceme vytvořit otevřený film o člověku s výjimečným nadáním, ale i neuvěřitelně skromnou, slušnou a laskavou povahou,“ říká Špátová. „Náš film nesmí být nuda,“ říkal během natáčení Mistr režisérce.

Karel jako posel dobrých zpráv

„Vím, že se příznivci mého manžela na film Karel moc těší, a cítím, že obzvlášť v této složité době by je náš film mohl povzbudit a inspirovat, protože je plný nejen obrovské energie a radosti z hudby, ale i silných emocí, vůle, statečnosti a smíření. Můj manžel byl vždy poslem dobrých zpráv, nechť je proto i uvedení filmu Karel na plátna v této době plné nejistot nadějí, že bude zase lépe. Jsem přesvědčená, že takto by si to náš Karel přál,“ říká Ivana Gottová.

Gott nechtěl svatbu ve Vegas?

Z ukázky se toho diváci dozvědí víc než dost. Trailer obsahuje mimo jiné zmínky o Karlově a Ivanině svatbě ve Vegas. Jeden záběr je ale dosti zavádějící. Možná se Karlovi utajovaná svatba v Las Vegas nelíbila?

V jednom ze záběrů sedí Ivana s Karlem v kostelní lavici. "Tady jsme to měli mít. A ty pořád Las Vegas," zaznívá z Karlových úst. Oba se jeho slovům ale následně zasmějí. Vyčítal tedy Gott Ivaně svatbu ve městě hříchu nebo šlo jen o nevinný žert?

Premiéra dokumentu

Jak to Karel ve skutečnosti myslel, se dozvíme až z dokumentu, který bude mít v kinech premiéru 15. října. Na oficiální slavnostní premiéře ho představí a do kin uvede také Ivana Gottová v doprovodu svých dcer Charlotte a Nelly o den dříve, tedy 14. října 2020.

Související články

Další články