Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Doktorka Quinnová našla elixír mládí: Jane Seymour v 69 letech boří mýty o stárnutí

Doktorka Quinnová našla elixír mládí: Jane Seymour v 69 letech boří mýty o stárnutí
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
proměna
Jane Seymour (69) se proslavila hlavně rolí Doktorky Quinnové ve stejnojmenném seriálu, který se začal vysílat na začátku 90. let. Jane v seriálu vystupovala jako neohrožená doktorka, která si se vším věděla rady. Pro někoho naprosto nesnesitelný seriál, pro druhé legendární klasika. Herečce pomalu ale jistě táhne na sedmdesát a vypadá naprosto dokonale. Jak to Jane Seymour dělá?

"Doktorka Quinnová se ničeho nezalekne. Nejenže se musí sama postarat o děti, hlavně však musí jako lékařka bojovat o důvěru občanů osady," tak přesně takhle si většinou lidé pamatují herečku Jane Seymour. Jako neohroženou ženu, která si ví rady za všech okolností.

Herečka po celý život hrála převážně v béčkových filmech a seriálech, ale díky Doktorce Quinnové se dostala do povědomí spousty lidí. Dnes jí je neuvěřitelných devětašedesát let a svým vzhledem budí u lidí velké rozpaky.

Nikdo nechápe, jak to půvabná herečka dělá, že vypadá ve svých letech tak dobře. Na prahu sedmdesátky má Jane vypracovanou štíhlou postavu a s klidem byste jí tipli, že se jí blíží maximálně padesátka.

Úspěchy před kamerou, ale neštěstí v lásce

Jane Seymour se poprvé provdala v osmnácti letech, ale manželství vydrželo jen krátce. V roce 1982 získala ceny Emmy a Zlatý Glóbus za roli v seriálu na Východ od ráje a provdala se za obchodníka Geoffreye Planera, obchodníka s realitami. Manželství se znova rozpadlo a Planer nechal Jane v obrovských dluzích, které musela splácet. Nakonec ji spasil seriál Doktorka Quinnová, díky kterému splatila všechny své pohledávky.

Díky seriálu se sblížila s hereckým kolegou Joe Landem. Na krátký čas se z nich stali životní partneři, ale věkový rozdíl byl velký problém. Dodnes jsou ale velcí kamarádi. Jejím posledním manželem je James Keach, se kterým herečka žila v letech 1993-2005 a mají spolu dvě děti, dvojčata Johna a Kristopha.

Související články

Další články