Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Doktorka Lukáčová z Ordinace slaví 36: Andrea Růžičková promluvila o návratu na obrazovky

Zdroj: TV Nova
+ Dalších 5 fotografií
Narozeniny
Matka dvou krásných dětí Andrea Růžičková, dříve Kerestešová, dnes slaví své 36. narozeniny. Tuto oblíbenou herečku můžete znát především ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvárňuje doktorku Mariku Lukáčovou, nebo jako Evu z Vyprávěj.

Nehrála pouze v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, ale mezi její významné role patří postava Evy v seriálu Vyprávěj nebo film Rafťáci, kde byla její postava nadabovaná Andreou Elsnerovou.

Návrat do Ordinace

Všechny fanoušky oblíbeného seriálu zajímá, zda se doktorka Lukáčová vrátí zpět do kamenické nemocnice. Vrátíte se? „Nebude to hned. Určitě bych se chtěla vrátit, záleží na scenáristech. Ale pokud to bude možné, ráda se vrátím,“ řekla Andrea, která nedávno porodila druhého syna, pro eXtra. Budeme tedy doufat, že ji brzy na televizních obrazovkách uvidíme.

Matkou na plný úvazek

Andrea Růžičková si mateřskou moc užívá. Důkazem jsou i fotografie, které průběžně přidává na svůj instagramový profil. V srpnu 2017 se herečce a jejímu manželovi Mikolášovi Růžičkovi narodil syn Tobiáš. Druhé těhotenství oznámila 28. července 2019 a přesně na Silvestra 2019 porodila druhého syna Jáchyma. Pod fotografii se svými syny se vyjádřila stručně a jasně slovy: „Jsem zamilovaná!“.

Přejeme tedy vše nejlepší a spoustu dalších pracovních i osobních úspěchů!

Související články

Další články