Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Doktoři mi řekli, že nemůžu mít děti: Účastnice Malých lásek po 27 letech otěhotněla

+ Další fotografie
Dneska máte šanci vidět poslední díl Malých lásek. V tomto díle se přesvědčíme o tom, že ne vždy mají lékaři pravdu. Mamince Janě, které je 45 let, před mnoha lety doktoři řekli, že nemůže mít děti. Proto, když v 17 otěhotněla, tak si syna bez váhání nechala. Ovšem uplynulo pár let a ona je těhotná znova.

Už dnes diváky čeká poslední díl úspěšné dokureality série Malé lásky. Že život může opravdu začít po čtyřicítce, uvidí diváci v příběhu Jany Boháčkové (45), která v domnění, že je neplodná, celý život neužívá žádnou antikoncepci.

"V 17 jsem otěhotněla a paní doktorka mi řekla, že buď si to dítě nechám a budu mít jedno, anebo to dám pryč a nikdy žádné dítě mít nebudu. Takže mám syna. Celých 27 let nepoužívám žádnou antikoncepci, protože přeci nemůžu mít děti,“ vypráví Jana.

Překvapení to bylo pro všechny, ale kdo se se zprávou nedokáže srovnat, jsou obě dospělé děti šťastného páru. Z Jany a Pavla se tak stávají Romeo a Julie naruby. Nikoliv mladí milenci, ale staří milenci čelí odmítání své lásky ze strany rodiny. Jak dopadne porod v takto pokročilém věku a jak se dospělé děti postaví k novému přírůstku do rodiny?

Dnešní díl bude hodně ostrý. Můžete ho sledovat na TV Nova hned po Výměně manželek.

Související články

Další články