Rodrigo podstoupil až příliš plastických operací na nose v krátkém časovém horizontu. To způsobilo nejen vývoj bakterií, ale také neprůchozí nozdru. Potíže s dýcháním chtěl řešit další operací nosu, kterou se mu odborníci snažili rozmluvit. Alves svou tkáň na nose nenechal nikdy dostatečně zregenerovat, a pokud by měl podstoupit další operaci, tkáň zčerná a odumře. Jednoduše mu upadne nos.

Alves byl zprávou nejprve zděšen, zdá se však, že už se oklepal a nebezpečný zákrok plánuje i tak. Plastiku nosu podstoupí v Kish v Íránu a měla by ho vyjít na 22 tísíc liber. Když už tam bude, nechá si opravit také výplně brady a obmění svůj chrup za porcelánový. Celkem by ho celá sranda v Iránu měla vyjít na 35 tisíc liber.

„Nechci podstupovat další plastiku nosu, ale nemám na výběr. Chtěl jsem vypadat lépe a teď nemůžu vůbec dýchat. Právě čekám, až dorazí moje brada,“ sdělil deníku Daily Mail, když seděl na recepci hotelu v Íránu. Írán je podle Alvese státem, kde se provede nejvíce plastických operací nosu za rok, proto se rozhodl svěřit svůj nosík nebo to, co z něj zbylo, do rukou tamních odborníků.

„Bude to velmi bolestivé a riskantní, ale nemám na výběr. Po poslední epizodě Botched mě lidé začali napadat, že mám moc velkou hlavu,“ obhajoval dále plánovanou operaci brady. Tyto zákroky si nadělil k nadcházejících 34. narozeninám. Celkově za své plastiky utratil zhruba 400 tisíc liber.

Rodrigo také přiznal, že je z operace nervózní a z toho se přejídá. „Nabral jsem šíleně na váze. Už to chci mít za sebou, abych mohl zhubnout a soustředit se na svou novou módní kolekci,“ uvedl na závěr a dodal, že pokud všechno dobře dopadne, v září by mohl být zase fit.