Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Doktoři ho varovali, že mu odpadne nos, ale jemu je to jedno! Kena Rodriga Alvese čeká desátá operace nosu!

Doktoři ho varovali, že mu odpadne nos, ale jemu je to jedno! Kena Rodriga Alvese čeká desátá operace nosu!
Zdroj: profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 25 fotografií
Živý Ken Rodrigo Alves si, zdá se, nedá pokoje. Přestože ho v minulé episodě reality show Botched lékaři varovali, že pokud podstoupí další operaci nosu, tkáň může odumřít a odpadnout, Alves se stejně chystá na další chirurgický zákrok. Již desátou operaci nosu si plánuje nadělit k 34. narozeninám.

Rodrigo podstoupil až příliš plastických operací na nose v krátkém časovém horizontu. To způsobilo nejen vývoj bakterií, ale také neprůchozí nozdru Potíže s dýcháním chtěl řešit další operací nosu, kterou se mu odborníci snažili rozmluvit. Alves svou tkáň na nose nenechal nikdy dostatečně zregenerovat, a pokud by měl podstoupit další operaci, tkáň zčerná a odumře. Jednoduše mu upadne nos.

Alves byl zprávou nejprve zděšen, zdá se však, že už se oklepal a nebezpečný zákrok plánuje i tak. Plastiku nosu podstoupí v Kish v Íránu a měla by ho vyjít na 22 tísíc liber Když už tam bude, nechá si opravit také výplně brady a obmění svůj chrup za porcelánový. Celkem by ho celá sranda v Iránu měla vyjít na 35 tisíc liber.

"Nechci podstupovat další plastiku nosu, ale nemám na výběr. Chtěl jsem vypadat lépe a teď nemůžu vůbec dýchat. Právě čekám, až dorazí moje brada," sdělil deníku Daily Mail, když seděl na recepci hotelu v Íránu. Írán je podle Alvese státem, kde se provede nejvíce plastických operací nosu za rok, proto se rozhodl svěřit svůj nosík nebo to, co z něj zbylo, do rukou tamních odborníků.

"Bude to velmi bolestivé a riskantní, ale nemám na výběr. Po poslední epizodě Botched mě lidé začali napadat, že mám moc velkou hlavu," obhajoval dále plánovanou operaci brady. Tyto zákroky si nadělil k nadcházejících 34. narozeninám. Celkově za své plastiky utratil zhruba 400 tisíc liber

Rodrigo také přiznal, že je z operace nervózní a z toho se přejídá. "Nabral jsem šíleně na váze. Už to chci mít za sebou, abych mohl zhubnout a soustředit se na svou novou módní kolekci," uvedl na závěr a dodal, že pokud všechno dobře dopadne, v září by mohl být zase fit.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy