Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Doktor láska (80) má 48 DĚTÍ: Pacientky tajně oplodňoval VLASTNÍM SEMENEM

+ Dalších 16 fotografií
otec ROKU
Rostoucí popularita genetických testů přivedla desítky lidí ke zjištění, že mají stejného otce. Dr. Donald Cline nyní ve svém věku 80 let přiznává jím napáchané činy. V 70. a 80. letech dvacátého století použil své vlastní sperma k oplodnění nejméně 50 nevědomých žen. I taková otřesná věc však má svou dobrou stránku. Některé z dětí to pojaly pozitivně. Našly k sobě cestičku a mají mezi sebou blízké vztahy.

Doktor plodnosti Donald Cline (80) byl v roce 2017 odsouzen za neoprávněné oplodnění více než 50 žen vlastním spermatem, aniž by o tom matky věděly. Lékař z Indiany používal vlastní spermie k umělému oplodnění u desítek pacientek bez jejich souhlasu.

Doktor Láska se teprve nedávno doznal, že v 70. a 80. letech minulého století oplodnil desítky žen svým semenem. Nyní se počet jeho dětí dostal na číslo 48, může ale dále stoupat. Děti na svůj původ přišly vlastním pátráním a s pomocí testů DNA.

Avšak i toto strašlivé konání má svá pozitiva. Některé z dětí si k sobě našly cestičku. Potomci Donalda Clinea se spřátelili a berou se jako typická rodina. Chodí spolu ven, na výlety a tak podobně. Podívejte se do fotogalerie, jak vypadají děti doktora.

Mohlo by vás zajímat

Další články