Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Doktor jí udělal „laskavost“: Mariela chtěla liposukci, odešla se ZPACKANÝM NOSEM!

+ Dalších 5 fotografií
Nezdařená operace
Mariela (41) se v 19 letech rozhodla, že půjde na liposukci. „Slavný chirurg“ z Peru měl však s pacientkou jiné plány. Po probuzení zjistila, že jí doktor operoval nos. Ospravedlňoval se slovy „byla to laskavost“. Naneštěstí se operace nezdařila tak, jak doktor plánoval. Mariela teď kvůli němu léta žije s příšerným nosem, který sama nechtěla.

Mariela byla ve škole od útlého věku šikanována za svou váhu. Posměšky ji přestaly bavit a rozhodla se pro liposukci. Šlo jen o lehký zákrok, kde by přišla o pár kil. Při návštěvě rodiny v Peru si tedy vyhledala údajně „slavného doktora“, který prý dokáže zázraky. Byla rozhodnuta zákrok podstoupit, to ale netušila, do čeho vlastně jde. V té době jí bylo 19 let. Liposukce proběhla v pořádku, ale po probuzení si Mariela začala uvědomovat, že se nezměnila jen její váha.

Probudila se s šokujícím zjištěním – novým nosem. O to se rozhodně neprosila. Doktor jí řekl, že to pro ni udělal jako laskavost. Byla teprve teenager, když se rozhodla pro tento „malý zákrok“ kvůli šikaně ve škole. O předělání nosu zájem rozhodně neměla. Před operací byla se svým nosem spokojena. Chirurg zřejmě nebyl stejného názoru. Plán s „lepším“ nosem se mu bohužel nepovedl a Mariela kvůli němu musí žít s tímto příšerným nosem. Po operaci už doktora nikdy neviděla. „Dospívání pro mě bylo těžké,“ prozradila Mariela. S celou událostí vyšla na povrch až nyní.

Jak vypadala Mariela před a po operaci? Podívejte se do fotogalerie.

Mohlo by vás zajímat

Další články