Tenhle případ se nestal někde v Indii, nýbrž na pražské urologii. Pacientky přišly s urologickými problémy, jenže takové vyšetření, které se jim dostalo, to nečekaly.

A jak taková urologická kontrola u dvaašedesáti­letého doktora z pražského Hloubětína vypadala? Čtyři zneužité pacientky na policii vypověděly, že jim doktor nakukal nutnost vydesinfikovat intimní partie. Na ruku nebo tampon aplikoval mast a pacientkám otíral přirození. „V některých případech jim dokonce opakovaně zaváděl prsty přímo do pochvy. Přitom bylo patrné, že se snažil u pacientek a především u sebe vyvolat sexuální vzrušení,“ uvedla policejní mluvčí Iveta Martínková.

Šokované pacientky se pochopitelně snažily bránit a slézt z gynekologického křesla. Jenže doktor svůj plán hodlal dokončit, a tak jim v tom násilím zabránil. Potupně tak musely zůstat ležet a čekat, až bude po všem.

Korunu tomu doktor nasadil ve chvíli, kdy jednu ze svých obětí po akci objal a políbil. Jiné si pozval na další kontrolu.

Ze znásilnění byl lékař obžalován už loni na podzim, poté, co o něm začala psát média. Ozvaly se však další pacientky a policie se domnívá, že zneužitých může být ještě víc!