Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Dokonalý zločin: Zloděj přijel jako policista provést dezinfekci peněz po chemickém útoku! Vedoucí pošty mu uvěřila!

Tohle se snad ještě nikdy nestalo!
Neznámému pachateli se podařila vskutku kuriózní krádež. Vyhlédl si vesnickou poštu v Ježově na Hodonínsku a v převleku přesvědčil vedoucí pošty, že je tam kvůli tomu, aby provedl dezinfekci peněz po chemickém útoku.

Tohle je natolik neuvěřitelná výmluva, že se to dá pokládat téměř za dokonalý zločin, který nedokázala prokouknout ani vedoucí pošty a zloději tak umožnila volnou cestu k penězům.

„V pondělí odpoledne volal nějaký mužský hlas na poštu v obci Ježov a představil se jako policista. Sdělil, že za chvíli na poštu přijede zaměstnanec policie v pracovním obleku, který bude provádět dezinfekci kontaminovaných bankovek po údajném chemickém útoku. Pracovnici pošty dále sdělil, že uvedený zaměstnanec přijde zadním vchodem, aby ho čekala a zatím uzamkla hlavní vchod na poště,“ sdělil serveru Novinky.cz mluvčí hodonínské policie Petr Zámečník.

A přesně tohle se také zanedlouho stalo. K poště přijelo auto s mužem v jednorázové bílé kombinéze s kapucí přes hlavu. Doposud neznámý pachatel byl dokonale maskován, a proto je pro policii opravdu těžké jej identifikovat.

Na obličeji měl jednorázový respirátor a pro jistotu si nasadil ještě sluneční brýle. Na rukou měl gumové rukavice, aby nezanechal žádné otisky. Vedoucí pošty takto bizarnímu příběhu uvěřila a zloděje vpustila dovnitř, aniž by musel předložit průkaz totožnosti.

„Muž pak přinesené bankovky rozložil na stůl, začal na ně stříkat z rozprašovače a následně je skládal do přinesené plastové krabičky. Poté řekl pracovnici pošty, aby vzala veškeré kovové peníze a tyto propláchla v umyvadle s vodou ve vedlejší místnosti s tím, že je také později bude dezinfikovat. Zatímco v umyvadle propírala kovové mince, muž z pošty i se všemi bankovkami v řádech desítek tisíc korun odešel,“ dodal mluvčí.

Související články

Další články