Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Dokonalý život, dokonalé tělo? Dívka odhaluje, co je za „perfektními“ snímky na Instagramu!

Alexis Ren se ve skutečnosti nemá tak dobře, jak ukazuje.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Sociální sítě zkreslují vnímání života. Zvlášť to platí pro mladé lidi, kteří věří každému snímku a nenapadne je uvažovat, co za tím je. Prostě věří, že někdo žije perfektní, pohádkový život. Přitom to tak vůbec není.

Tohle je Alexis Ren a zbožňuje ji přes 9 milionů lidí. Tedy aspoň život, jaký prezentuje na svém Instagramu. Štíhlá dívka s dokonalou postavou se většinou fotí nahá u moře a všechno vypadá jako sen. Jenže nedávno přiznala, že její život je v poslední době spíš noční můra.

Alexis nedávno vyšla s pravdou ven a přiznala, že fotky maskují smutnou realitu. Když jí bylo 17 let, její maminka zemřela na rakovinu. Alexis se upnula ke cvičení a hlídání jídelníčku. A to tak moc, že si vypěstovala poruchu příjmu potravy. Bojuje s anorexií a má výčitky kvůli každé kalorii navíc. Proto radši rychle běží do posilovny a cvičí do padnutí.

„Nesmíte se s dívkami na Instagramu srovnávat. Budete mít akorát deprese,“ radí Alexis, kterou navíc nedávno opustil dlouholetý přítel. Právě toho potkala, když začala mít problémy s jídlem a vlastně mu svěřila celý svůj život. On byl hudebním producentem a stal se jejím manažerem. Točili spolu videa a Alexis na sobě dřela ještě víc, aby vypadala lépe.

Alexis se vrhla na práci v modelingu a přestávala jíst úplně. Nakonec se zhroutila a musela si dát 8 měsíců pauzu. Dala se dohromady a začala znovu jíst. Místo hladovek udržuje postavu cvičením, ale i tak přiznává, že má s jídlem stále problémy.

Radí mladým dívkám, aby opravdu nevěřily tomu, co vidí, a snažily se více přemýšlet o tom, co stojí za tzv. dokonalými fotkami.

Související články

Další články