Tohle je Alexis Ren a zbožňuje ji přes 9 milionů lidí. Tedy aspoň život, jaký prezentuje na svém Instagramu. Štíhlá dívka s dokonalou postavou se většinou fotí nahá u moře a všechno vypadá jako sen. Jenže nedávno přiznala, že její život je v poslední době spíš noční můra.

Alexis nedávno vyšla s pravdou ven a přiznala, že fotky maskují smutnou realitu. Když jí bylo 17 let, její maminka zemřela na rakovinu. Alexis se upnula ke cvičení a hlídání jídelníčku. A to tak moc, že si vypěstovala poruchu příjmu potravy. Bojuje s anorexií a má výčitky kvůli každé kalorii navíc. Proto radši rychle běží do posilovny a cvičí do padnutí.

„Nesmíte se s dívkami na Instagramu srovnávat. Budete mít akorát deprese,“ radí Alexis, kterou navíc nedávno opustil dlouholetý přítel. Právě toho potkala, když začala mít problémy s jídlem a vlastně mu svěřila celý svůj život. On byl hudebním producentem a stal se jejím manažerem. Točili spolu videa a Alexis na sobě dřela ještě víc, aby vypadala lépe.

Alexis se vrhla na práci v modelingu a přestávala jíst úplně. Nakonec se zhroutila a musela si dát 8 měsíců pauzu. Dala se dohromady a začala znovu jíst. Místo hladovek udržuje postavu cvičením, ale i tak přiznává, že má s jídlem stále problémy.

Radí mladým dívkám, aby opravdu nevěřily tomu, co vidí, a snažily se více přemýšlet o tom, co stojí za tzv. dokonalými fotkami.