Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Dokonalý večer Kláry Melíškové: Pátého lva oslavila v náručí fešného agenta. Vášnivá líbačka před Rudolfinem

+ Dalších 14 fotografií

Herečka Klára Melíšková si na své konto připsala další úspěch. Vybojovala sošku Českého lva za nejlepší ženský herecký výkon za svou roli v minisérii Podezření. Bylo to tak už páté ocenění, které má doma na výstavce. V rozhovoru pro eXtra.cz popsala své pocity a následně se věnovala svému doprovodu, s nímž po opuštění Rudolfina došlo i na líbačku.

Půvabná herečka Klára Melíšková má za sebou krásný večer, a to jak po kariérní, tak i osobní stránce. Na předávání cen Český lev 4.3. v pražském Rudolfinu měla pánský doprovod a navíc její jméno zaznělo napříč celým sálem jako jedno z vítězných.

Klára Melíšková vyhrála další sošku

Klára totiž vybojovala další sošku, a to v kategorii Nejlepší ženský herecký výkon za svou roli v minisérii Podezření. V seriálu herečka ztvárnila postavu zdravotní sestry Hany Kučerové, podezřelé ze zavinění smrti pacientů, která se musí bránit u soudu. "Je to pátý lev. Přála jsem si to! Říkala jsem si, že tahle postava si to zaslouží," svěřila se krátce po vyhlášení v rozhovoru pro eXtra.cz.

"Děkuji všem, kdo se podíleli na Podezření. To byl nejsilnější příběh… Dojímá mě to. Chci poděkovat Štěpánovi, autorovi scénáře. Děkuji ti za tu fantasticky napsanou ženskou roli. Jsem vděčná za setkání s Denisou Barešovou. Děkuji svému agentovi a blízkému kamarádovi Láďovi Krapkovi," říkala Melíšková, když přebírala kýžené ocenění. Právě posledně zmíněné jméno patřilo jejímu doprovodu.

Pánský doprovod

Po boku Ládi přišla a s ním i Rudolfinum opustila. A že je mezi nimi něco víc než jen kolegiální vztah, naznačil polibek na rozloučenou. Ten totiž nebyl na tvář, ale na rty a byl zatraceně procítěný, což zachytily objektivy fotografů eXtra.cz. Zdá se tedy, že Melíšková po rozvodu s Lukášem Hlavicou našla svou spřízněnou duši. Jestli tomu tak je, ukáže čas.

Související články

Další články