Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Dokonalý polibek: Vánoční film s Lucií Vondráčkovou schytává kritiku z celého světa

Dokonalý polibek: Vánoční film s Lucií Vondráčkovou schytává kritiku z celého světa
Zdroj: Luna Studios
+ Dalších 6 fotografií
trapas
Snímek Dokonalý polibek, který Lucie Vondráčková (40) natočila v roce 2018 ještě během svého pobytu v Kanadě, měl být oddechovou vánoční komedií, která diváky zaujme a pobaví. Výsledek je nakonec ale úplně jiný - kritizují ho nejen diváci z Česka, ale i ti, kteří žijí v zahraničí. Ostrými slovy nešetřili už po zhlédnutí pouhé upoutávky.

Že se Dokonalý polibek (v originálu The Perfect Kiss) řítí do propasti, naznačovaly už trailery, po nichž ho lidé na internetu ztrhali. Diváci, kteří následně zhlédli celý film, nenašli jediného dobrého slova a ve svých kritikách ho rozcupovali na kousky.

Lucie Vondráčková (40) ve snímku hraje ženu jménem Tanya Cova, které táhne na třicet a stále bydlí se svými rodiči. Studio, které za filmem The Perfect Kiss stojí, ho popisuje jako svěží komedii, diváci s tím však rozhodně nesouhlasí. Filmu naopak dávají co proto.

Na filmovém serveru ČSFD snímek dosáhl hodnocení pouhých 9 % a stal se tam tak 18. nejhorším filmem. „Po pěti minutách jsem konsternovaně hleděla na obrazovku a nevěřila. Nevěřila jsem, že je možné něco takového financovat a natočit. Jako hraní jsou zde prezentovány hysterické výlevy, scény jsou afektované a asi mají vyznít humorně,“ zní jedna z jemnějších kritik českého diváka.

Zahraniční kritika

Ani zahraniční diváci, kteří film viděli v originálním, tedy anglickém znění, na něj žádnou chválu nepějí. „Říkáte si, že to přece nemůže být tak hrozné. Ale mýlíte se. Je to hrozné,“ napsal jeden z recenzentů na webu IMDb.com. „Takový herecký výkon běžně vidíte při divadelních představeních základních škol,“ napsal další. Líbí se vám Dokonalý polibek, nebo souhlasíte s ostatními?

Související články

Další články

Nejnovější kauzy