Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Dokonalý Instagram versus krutá realita: Agátě se směje celý internet!

Co se stalo?
Zdroj: Instagram/archiv
+ Dalších 22 fotografií
Po Monice Koblížkové a jejích instagramových podvodech přišla řada i na Agátu! Když je dvojnásobnou matkou, soudnost by byla na místě, tvrdí lidé na sociálních sítích. Realita je totiž diametrálně odlišná od "insta krásy"!

Pomalu ale jistě vychází na povrch tajné čachry s krásou populárních celebrit, které denně zásobují Instagram dokonalými snímky tváře, těla a vcelku báječného záviděníhodného života. Mnoho z nich si ale rádo „vylepší“ vzhled pomocí nejrůznějších aplikací nebo pomocí dobře nastaveného světla.

Jen nedávno se řešily upravené fotografie Moniky Koblížkové a pár dnů na to tu máme Agátu Prachařovou (32), která na Instagram vystavila dokonalé nohy a tělo po porodu, ale realita je jiná. Nikdo netvrdí, že matka dvou dětí má být modelkou a hupsnout hned do plavek na přehlídku, ale trocha soudnosti by byla na místě.

Lidé už mají falešných snímků na Instagramu plné zuby a ostře komentují Agátin vzhled, pokud se to zrovna neprožene zázračnou aplikací! „To nemyslíte vážně? Vždyť jste na Instagramu jako zcela jiná osoba, potkat Vás takhle, nepoznala bych Vás,“ napsala jedna z mnoha diskutujících na fóru.

Související články

Další články