Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

DOKONALÝ BYZNYS: Studentka prodává pozitivní těhotenské testy. A nervou se o ně jen ženy!

O pozitivní těhotenské testy je velký zájem!
Zdroj: reprofoto CBS/twitter.com
Studentka z Floridy ví, jak si vydělat peníze. Vzhledem k tomu, že je těhotná a do toho ještě studuje, pár dolarů navíc se jí hodí. A tak se rozhodla, že bude prodávat pozitivní těhotenské testy. Tento byznys jí pořádně sype, denně si vydělá až 5 tisíc korun!

Ženy se o pozitivní těhotenské testy doslova rvou! Denně jí volají desítky, které zřejmě chtějí obalamutit svého partnera nebo ho vydírat. A výjimkou nejsou ani muži. Jeden těhotenský test studentka prodává zhruba za 750 korun. Denně si vydělá až 5 tisíc korun. Na případ upozornila americká televizní stanice CBS.

Nikdy by ji ani nenapadlo, že by si měla vydělávat zrovna takhle. Svým „novým byznysem“ se inspirovala na internetu a využila toho, že je v jiném stavu. "Ať už pozitivní těhotenský test využijete jako žert na někoho blízkého, nebo s ním budete vydírat vysokého manažera Applu, se kterým máte poměr, nezajímá mě to,“ stojí v inzerátu. Zároveň žena zdůrazňuje, že pozitivní test jen předá a vezme si peníze. Už není zodpovědná za to, co s ním jiná žena udělá.

Žena se pod podmínkou anonymity s novináři z televizní stanice CBS setkala a ukázala jim, jak to vlastně celé probíhá. Šla na toaletu a za chvíli přišla s pozitivním těhotenským testem, který byl v uzavíratelném sáčku. Zároveň přiznala, že potřebuje peníze na dokončení bakalářského studia a vzhledem k tomu, že je těhotná, nepodařilo se jí najít žádnou práci.

Podle experta nejde o trestný čin, protože prodávat svoji moč trestné není. Jenže ten, kdo si od ženy pozitivní těhotenský test koupí, ho použije zřejmě k podvodu. To ale ženu už zajímat nemusí.

Související články

Další články