Kamarádky Dani a Debbie se vrhly do hodně výnosného byznysu. Někomu to možná může přijít odporné, úchylné, nechutné, ale pro jiné je to rajcovní a sexy. Holky si totiž vydělávají prodejem špinavých kalhotek a tento velmi zvláštní byznys jim vydělává majlant.

Sice je za to spousta lidí kritizuje a za jejich byznys odsuzuje. Jenže peníze jsou peníze, a tak si z toho holky nic nedělají a svůj job si užívají. Po takových špinavých kalhotkách je totiž hodně velká poptávka. A co pro to musíte udělat? Jen prostě nosit prádlo!

Dívky na svých webových stránkách Hot Housewives Dirty knickers nabízejí standardní balíček 24 hodin nošeného prádla za 22 liber, což je zhruba 682 korun. Pokud ale máte jiné choutky a chcete trochu přitvrdit, udělají vám balíček přímo na míru. Velký zájem je i o kalhotky špinavé během menstruace. Jako bonus vám holky zašlou i sexy fotky nebo extra sexy prádlo.

„Zpočátku jsme to braly spíš jako zábavu, ale po čase jsme zjistily, že po tom byla opravdová poptávka a my začaly vydělávat více peněz, než jsme čekaly. Rozhodly jsme se proto začít brát to vážně,“ vysvětlily dívky pro britské Metro. O jejich balíčky mají zájem především muži bez partnerky, ale samozřejmě se najdou tu a tam nějací úchyláci, kteří mají doma partnerku nebo manželku.

„Měla jsem jednoho chlápka, který chtěl ode mě objednávku a doma měl nemocnou ženu. Sice se velmi milovali, ale neprožívali žádné intimnosti. Chtěl jen cítit vůni ženy a tomu jsem rozuměla,“ řekla jedna z podnikatelek, podle které o jejím byznysu její manžel ví a vůbec s tím nemá žádný problém. Hlavně že byznys šlape!