Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dokonalé Vánoce: Jakým dárkem do domácnosti udělat blízkým radost?

Dokonalé Vánoce: Jakým dárkem do domácnosti udělat blízkým radost?
Zdroj: Unsplash.com
Vánoční tipy
Ne každý má oko a odvahu vybírat druhému oblečení, vsaďte tedy na něco jiného. Co takhle vychytávka do domácnosti, která váš byt zútulní, navodí tu správnou pohodu a harmonii nebo je praktická? My vám jich přinášíme hned několik! Z našich tipů na vánoční dárky si vybere každý, ať už do něj chce investovat pár stovek nebo několik desítek tisíc.

Dárky do domácnosti jsou velmi oblíbené. Není divu! Když se takový dárek správně zvolí, přinese celé rodině radost i užitek. Ať už se jedná o vychytávku do kuchyně, relaxační záležitosti nebo třeba zdraví prospěšné dárky. Všechny potěší! Tak vybírejte a objednávejte, ať máte hotovo a vánoční šílenství se vám letos vyhne.

Čerstvý vzduch a domácnost bez prachu

Pokud někoho z rodiny nebo blízkých trápí v bytě suchý vzduch, pak mu pomůže zvlhčovač vzduchu Skvělý a praktický dárek, který potěší každého. Na rozdíl od lacinějších odpařovačů moderní zvlhčovače samy odhadují, kdy je potřeba začít zvlhčovat, a kolik vody mají uvolnit do vzduchu. Skvělé jsou ultrazvukové zvlhčovače, které mají sice vyšší pořizovací cenu, zato nižší výdaje na spotřebu energie a nejsou tolik hlučné jako parní zvlhčovače. Pomocí vysokofrekvenčních ultrazvukových vln jsou jednotlivé kapky vody rozrušovány na drobné mikrokapičky, které podobně jako mlha zvlhčují okolní prostředí. Mnohé moderní zvlhčovače kromě své základní funkce dovedou také zbavit pokoj prachu. Buď pomocí vodního filtru nebo pomocí ionizátoru, který vysílá do vzduchu záporně nabité ionty a ty mají schopnost navázat na sebe poletující prach, částice a některé plynné látky. Skvělou volbou jsou i čističky vzduchu s hepa filtry, které pozvednou každou domácnost o level výš.

Čistá kuchyňská linka za každého vaření

Ušpiní si často vaše maminka nebo babička kuchyňskou linku od špinavé vařečky či jiného kuchařského náčiní a pak se rozčiluje, že jí nejde zaschlá omáčka z pracovní desky setřít? Teď už to nemusí být problém! Pořiďte jim stylovou a hlavně praktickou odkládací podložku a na lince už budete mít navždycky čisto.

Také si umíte představit novou hydromasážní vanu ve své koupelně? Pak ji darujte jako zlatý hřeb Vánoc své rodině pod stromeček. Umožní vám relaxovat po dlouhém, někdy těžkém dni. Stejně tak ji oceníte po těžkém úrazu a při nutných rehabilitacích. Většina van Excel, Santech či Arttec umožňuje provádět vodní masáž, některé modely jsou vybaveny řadou vylepšení, včetně barevného světla a dezinfekčního systému. No a pokud toužíte po celkovém osvěžení koupelny, pak se podívejte na další produkty.

Chraňte svůj domov pomocí minerálů

Dopřejte místu, kde se máte cítit nejlépe, harmonii, klid a pohodu. Na eshopu www.svetmineralu.cz najdete spoustu produktů, které vám pomohou zlepšit energii domova. Zvolit můžete z mnoha typů kamenů, které jsou vhodnými vánočními dárky do interiéru. Ametyst/ametyst vymezuje hranice a ochrání domov před negativní energií i zloději. Turmalín/turmalin zase zlepšuje komunikaci mezi členy rodiny a posiluje sousedské vztahy. No a růženín/ruzenin zlepšuje energii a lásku mezi členy domácnosti. Chránit domov můžete také pomocí speciálně sestaveného balíčku pro ochranu domova./balicek-mineralu-pro-ochranu-domova.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy