Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dokonalé tělo! Pět křížků na krku? Haberova manželka popírá zákony přírody

Daniela Peštová: Tohle dokonalé tělo si hýčká Pavol Habera
Zdroj: Se souhlasem Daniely Peštové
+ Další 4 fotografie
figura

Česká supermodelka Daniela Peštová (51) zřejmě vlastní patent na věčné mládí. Podle fotek, které zveřejňuje na svém Instagramu, by nikdo neřekl, že je trojnásobnou mámou a navíc, že letos na podzim oslaví už dvaapadesáté narozeniny! 

Daniela Peštová: Božská figura

Modelka Daniela Peštová je živým důkazem toho, že Češky patří mezi nejkrásnější ženy na světě. I když je rodačka z Teplic na světě déle než půl století, naprosto popírá zákony přírody a prostě nestárne. Na nejnovějších fotkách, které přidala na svůj Instagram, ukázala svou božskou postavu, za kterou stoprocentně nestojí filtry dostupné na sociálních sítích, ale celoživotní hlídání jídelníčku, stovky hodin strávených sportem a v neposlední řadě skvělé geny.

Na snímku z koupelny, ve které stojí opřená o umyvadlo pouze v sexy černém prádélku se svými hustými rozpuštěnými blond kadeřemi spadajícími na ramena, se přirovnala k Barbarelle. Kultovní filmovou postavu ze stejnojmenného filmu ztvárnila v roce 1968 legendární americká herečka Jane Fonda (84) a podoba se slavnou hollywoodskou hvězdou tam opravdu je. Ovšem s tím rozdílem, že v době, kdy se snímek objevil na stříbrném plátně, bylo Jane třicet let a Daniela vypadá na třicet i ve svých téměř dvaapadesáti.

Habera je happy man

Slovenský zpěvák Pavol Habera (59) musí být opravdu šťastný muž. Po svém boku má ženu, která i po porodu tří dětí vypadá dokonale, neztratila nic ani na svém sex-appealu a navíc s ní tvoří jeden z nejstabilnějších párů v česko-slovenském showbyznysu.

Sexy fotky na Instagramu nenechaly v klidu ani supermodelčiny followery, kteří bývalému lídrovi skupiny Team musí neskutečně závidět. Diskuze pod jejím snímkem se rozhořela stovkami ohýnků, které jí posílali fanoušci v komentářích. "Jak to děláte, že máte pořád tělo, jako by vám bylo pětadvacet?" ptala se slavné modelky jedna z fanynek. "Ve dvaceti jsou všechny ženy krásné, uměním ale je být krásná i v padesáti," složila Peštové poklonu další ze sledujících žen. "Došla mi slova. Česko a Slovensko má nejkrásnější ženy," připsal Danielin fanoušek k fotografii ve spodním prádle.


Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy