Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DOKONALÉ TĚLÍČKO V PLAVKÁCH! Představitelka Adiny Mandlové ukázala sexy křivky, které vás pořádně rozhicují

Herečka ukázala téměř všechno.
Zdroj: Archív Kateřiny Klausové
+ Další 2 fotografie
Hvězda filmu Lída Baarová, kde hrála Adinu Mandlovou, a nejvíce očekávané letní komedie Sezn@mka Kateřina Klausová ví, jak mužům udělat pomyšlení. Stačí se vystavit v plavkách a hned budete mít o erotické sny postaráno. Ukázala se jak zepředu, tak i zezadu.

O prázdninách se snaží krásná Kateřina nabrat síly do další sezóny, proto se práci vyhýbá, jak jen může. Jak ale vypadá vlastně takové léto pohledné holky? Tráví snad celé prázdniny jen v bikinách? Musíme podotknout, že by nikdo rozhodně proti nebyl, protože je to fakt kus.

"Moje léto začíná vždycky karlovarským festivalem, kde se každoročně účastním hned několika golfových turnajů a následných večírků. A jelikož jde o vražedné spojení, následuje vždy poklidná rodinná dovolená,“ svěřila se Klausová, která letos s rodiči odletěla na Sardinii.

„Byla to strašná pohoda. Měla jsem čas si pročistit hlavu a po dlouhé době si přečíst nějakou knížku. Přes rok je té práce tolik, že se k tomu člověk nedostane,“ povzdechla si hvězda muzikálů Mamma Mia! a Ať žijí duchové.

Rodinnou dovolenou ale pro Klausovou dovolenkování nekončí. „Příští týden se chystám s kamarády na Mallorcu. Takže pohodičku na pláži vystřídají divoké večírky,“ směje se herečka, kterou po návratu čeká premiéra již zmiňovaného filmu Sezn@mka, ve kterém ztvárňuje roli mladé naivky, kterou svede seladon Jiří Langmajer. Slavnostní premiéru bude mít již 27. července.

Ale přiznává, že je stále sama. Až se tomu nechce věřit při pohledu na její dokonalé tělo v plavkách. Je to smutné, že taková kočka musí usínat sama. „Třeba přijde letní láska. No a třeba taky ne. Já to moc neřeším. Pokud mám někoho potkat, tak ho potkám,“ dodává Klausová.

Související články

Další články