Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

DOKONALÉ POPRSÍ: Anna Kadeřávková ukázala své zbraně. Má je nejhezčí z Ulice!

+ Dalších 10 fotografií
Nemá postavu topmodelky a občas vypadá zanedbaně. Pokud ovšem chce, umí být pekelně sexy. Stačí, aby dala nahlédnout do tajů svého hrudníku. A když to jsou rovnou prosvítající bradavky, tak ještě lépe!

Anna Kadeřávková (19) před pár dny oznámila svůj konec v Ulici. Oblíbená stydlivka Rozina Maléřová tak již v seriálu nadále působit nebude. Důvod je jednoduchý. Čeká ji cesta do USA, paradoxně tomu tak je jak v seriálu, tak i v osobním životě.

Nedávno se na Instagramu pochlubila hodně nevzhlednou fotkou, kterou zklamala mnoho svých fanoušků. Seděla v křesle neupravená, ve značně nevzhledném stavu. To ale dnes napravila, když na Instagram přidala hodně sexy snímek.

Na něm během focení vypadá opravdu parádně, a dokonce ukázala i něco navíc. Všichni totiž můžeme pod průsvitným tričkem obdivovat její dokonalá prsa, a dokonce se podívat i na její bradavky!

To jsme tedy od Aničky nečekali. Co na to říká její přítel Johan Mádr? Je rád, že se jeho dívka vystavuje na veřejné síti a předvádí všem poklady, které by měl vidět pouze on? No, snad není velký žárlivec…

Mohlo by vás zajímat

Další články