Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DOKONALÉ ODHALENÍ: Tyhle fotky jasně ukazují, že perfektní těla na Instagramu jsou PODVRH!

To je rozdíl, že?
Zdroj: instagram.com
Sociální sítě mají v dnešní době ohromnou moc. Hodně lidí je tím ovlivňováno, a proto si fitness modelka Anna Victoria řekla, že všem ukáže, jak se to dělá. Na svůj Instagram vyvěsila dvě fotky. Na jedné fotce má dokonalou postavu a na druhé se jí derou špeky. Obě fotky jsou focené těsně po sobě. Jak toho modelka docílila?

Říkáte si někdy při projíždění Instagramu, že přesně takhle dokonalé tělo byste chtěli? Ptáte se, jak je možné, že tolik žen a dívek má takové luxusní postavy? Tak na to se úplně vykašlete, protože většina dokonalých fotek na sociální síti je podvrh.

Zatímco v jeden okamžik uděláte fotku s perfektní postavou, tak vzápětí můžete udělat velmi podobnou, ale budete na ní vypadat o hodně hůře.

Všechno záleží na tom, jak se natočíte, jak moc zatáhnete břicho, jakou uděláte pózu nebo si pohrajete trošku se světlem. Všechny tyhle aspekty mají vliv na výslednou fotku.

Tohle tvrzení podporuje mimo jiné fitness modelka Anna Victoria. Pravidelně cvičí, dobře se stravuje, ale přiznává, že její postava není zdaleka někdy tak dokonalá, jak ji prezentuje právě na Instagramu.

Aby podpořila tenhle argument, dala vedle sebe totožné fotky, které jsou akorát vyfocené z jiného úhlu. Mezitím, co na jedné má naprosto perfektně vypracovanou postavu, tak na druhé jí lezou špíčky. Dívka tvrdí, že o nic hrozného nejde, a snaží se inspirovat lidi po celém světě, aby se nenechali ovlivnit a měli své tělo rádi.

Související články

Další články