Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Dokonalé manželství? V žádném případě! Tato znamení se nejčastěji rozvádějí

+ Další 2 fotografie
horoskop
Hvězdy prozrazují opravdu hodně. Dokonce i to, jestli vám to ve vztahu vydrží, nebo ne. Zdá se vám to bizarní? Omyl, něco na tom bude. Každé znamení je totiž něčím charakteristické a určité vlastnosti se jednoduše změnit nedají. Odhalte spolu s námi, zda je vaše polovička předurčena k manželství, nebo raději miluje volnost. Její znamení zvěrokruhu to napoví!

BERAN (21. 3. – 20. 4.) Toto znamení dokonale ovládá svádění. Jakmile vás lapí do svých sítí, už nikdy neutečete. I když je to znamení s duchem dobrodruha, má rád, když jeho polovička čeká doma a cítí jistotu.

BÝK (21. 4. – 21. 5.) Býk je sice neodolatelné znamení, ale není zrovna ukázkový vzor partnera. Býci se nedokáží přizpůsobovat a vše musí být vždy přesně podle jejich představ. Ačkoli mírně submisivní nátura by jim velmi prospěla, nemůžete od nich nic očekávat. To jsou důvody, proč jejich vztahy nemají příliš dlouhou trvanlivost.

BLÍŽENCI (22. 5. – 21. 6.) Blíženec je hodně nestálé znamení a podle toho to i vypadá. Jednou vás milují a chtějí s vámi být do konce života, pak se zase rozhodnou, že single život je pro ně příjemnější. Je možné, že s tímto znamením se budete rozvádět a dávat zase dohromady. Pokud ve svém životě chcete tuto nejistotu a telenovelu, směle do toho.

RAK (22. 6. – 22. 7.) Citlivé znamení Raka je jako stvořené pro manželství jako z pohádky. Této osoby se rozhodně držte. I po několika letech svazku vám budou dokazovat, jak si vás váží a milují vás. Opravdu budete pár, kterému budou všichni závidět. Vaše láska bude díky manželství vzkvétat.

LEV (23. 7. – 22. 8.) Egoický Lev není zrovna to pravé ořechové do manželství. Sice vás zahrne drahými dary a luxusními dovolenými, ale jakmile dojde řeč na něco vážného, odpovědi se od něj nedočkáte. Manželství vám možná vyjde, ale nebudete se Lvem zrovna šťastní.

VÁHY (23. 9. – 23. 10.) Se znamením Vah je to hodně težké. Pokud se vůbec rozhoupou jít do nějakého vztahu, pak pro ně bude další těžký krok rozhoupat se ke sňatku. Jakmile se ale jednou oddají jen jedné osobě, zůstanou s ní. Neumí si totiž představit, že by zase museli s někým podstupovat takto náročnou cestu. Toto znamení s vámi zůstane až do smrti.

ŠTÍR (24. 10. – 22. 11.) Vášnivý Štír není zrovna rodinný typ. Nejenže se většinou rozhoduje podle míry svého chtíče, ale hlavně proto, že musí mít neustále pravdu. Málokdy je tolerantní a jeho názory jsou nadevše. S tímto znamením to prostě nevyjde, protože je to individualista. Klidně si ho však můžete nechat na sex.

STŘELEC (23. 11. – 21. 12.) Střelec je takový pecivál, že tam, kam ho posadíte, tam prostě bude. Pokud se vám podaří dohnat toto znamení až do manželství, věřte, že vám rozhodně nikam neuteče. Bude spokojený, že se ho někdo ujal a že mu jeho drahá polovička bude denně vařit teplé jídlo.

(KOZOROH (22. 12. – 20. 1.) Jsou velmi praktické, realistické osoby, nemají problém říct na rovinu, co si myslí, avšak ve vztahu jsou až příliš arogantní. Jdou si za svým a neberou ohled ani na své nejbližší. Právě na tom jejich dlouhodobý vztah většinou ztroskotá. Přestože to o sobě dobře vědí, nesnaží se změnit. Berou to jako přirozenou součást vlastního bytí.

VODNÁŘ (21. 1. – 20. 2.) Tady to rozhodně nevyjde. Vodnář je prostě bohém od přírody a neumí si představit, že by s jednou osobou strávil zbytek svého života. Potřebuje objevovat nové a neprobádané věci. Nějakým omylem se stane, že bude nosit zásnubní prsten na prstu, ale rozhodně to nebude na dlouho. Za měsíc ho sundá a pojede raději cestovat do Indie.

RYBY (21. 2. – 20. 3.) Rybičky jsou hodně citlivé, takže pokud už mají prstýnek na svém prstě, máte vyhráno. V žádném případě si neumí představit, že by žili bez své drahé polovičky. Na svatbu budou ještě léta vzpomínat a nějaké diskuze ohledně rozvodu u nich nepřipadají v úvahu.

Mohlo by vás zajímat

Další články