Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Dokonalé bydlení: Šestičlenná rodina žije v karavanu. Předělali si ho na luxusní byt

+ Dalších 7 fotografií
Jordan a Heather Harger žili v normálním bytě se vším všudy. Ale jednoho dne si řekli dost a z amerického předměstí se odstěhovali na jih, do afrického Kapského města. A rovnou do obytného vozu. Bydlení si nemůžou vynachválit.

Sledovat jejich cestu můžete na internetových stránkách nomuck.com. Tam rodina popisuje svou cestu do Afriky i všechny svoje zážitky. Všichni jsou prý tak trochu blázniví.

Do JAR se přestěhovali na vízum pro dobrovolníky, takže za svoji práci nedostávají plat. Nemají tak moc peněz a musejí vystačit s málem. Místo drahého bydlení si zařídili útulný byteček z karavanu. A ani byste nevěřili, kolik je tam prostoru.

Na videu můžete vidět, jak rodinka bydlí. Interiér je celý předělaný, hodně barevný a zmizely všechny původní záclony a tapety. „Byla jsem trochu troufalá, než bych byla doma,“ říká Heather.

Karavan je velmi útulný. A pokud si myslíte, že se tam rodina mačká, tak jste na omylu. Každý tam má svoje soukromí a vše má svoje místo. Heather učí svoje děti doma v obýváku, kde je uloženo vše, co je pro výuku potřeba. V obývacím pokoji je až 7 míst na sezení.

Karavan má plnohodnotnou kuchyň i lednici, spíž, sporák s troubou, dvěma dřezy, odšťavňovačem a mikrovlnkou. Děti mají dva pokoje a každý pokoj má dokonce dveře. Takže mají děti soukromí. V ložnici Heather a Jordana je obrovská postel, koupelna a sprchový kout. V ložnici je navíc hodně úložného prostoru, takže se dá spousta věcí pěkně schovat. Jak se vám takové bydlení v karavanu líbí?

Mohlo by vás zajímat

Další články