Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dokonalá ženuška Andrea Verešová ukázala rodinku jak ze žurnálu! Koukejte, jak se blýskla na milionářské svatbě a zastínila nevěstu

Andrea si na dokonalosti zakládá.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Kam přijde modelka Andrea Verešová, tam vždy způsobí poprask. Ne že by se někde třeba opíjela do němoty, ale prostě svou dokonalostí a tím, jak je vždy bezchybná. Samozřejmě jí manžel Daniel Volopich s dětmi nemohli dělat ostudu, tak si je oblékla k obrazu svému. Byli všichni tak tip-ťop, že zastínili dokonce nevěstu se ženichem.

Jednu z nejluxusnějších svateb zažil o víkendu Špindlerův Mlýn. Ředitel skiareálu Čeněk Jílek se oženil na terase panoramatické restaurace Na Pláni, na jednom z nejvýše položených míst ve Špindlerově Mlýně. Na netradiční obřad museli všichni svatebčané vyjet novou šestimístnou lanovkou ze Svatého Petra.

Nádherné výhledy na Krkonoše a okouzlující nevěstu ale stály za to. Manželka ředitele Jílka Petra oblékla netradiční svatební šaty, které tvořily krátký krajkový živůtek a dlouhá nabíraná sukně. Dokonalý vzhled doplnil i věneček z květin. Petra pochází z Karlových Varů, ve Špindlerově Mlýně ale působí celou řadu let. Pracuje v jednom z místních vyhlášených butikových hotelů. Po svém muži převzala příjmení Jílek.

Na luxusní svatbě nechyběly nejen tradiční horské pokrmy a krkonošské speciality, ale také významní hosté. Pozvání přijala například modelka Andrea Verešová. „S Čendou Jílkem se známe ze Špindlu spoustu let. Svatba byla nádherná a nevěsta opravdu okouzlující," uvedla Verešová, která se do Špindlerova Mlýna vypravila s manželem a oběma dětmi.

Na oslavě nechyběl ani miliardář Igor Rattaj, slovenský finančník, partner investiční skupiny J&T a spolumajitel společnosti Tatry Mountain Resorts, která má podíl ve Skiareálu Špindlerův Mlýn. Ten svatebčany obdaroval doslova obří láhví vodky.

Související články

Další články