Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Dokonalá romská rodina z Výměny manželek? V jiné reality show tvrdili něco jiného a byla to síla!

Zatímco ve Výměně manželek si zahráli na dokonalou rodinku, v jiné
reality show tvrdili něco úplně jiného.
Zdroj: TV Nova
Kam vítr, tam plášť. Aspoň tak vypadá jednání romské rodiny z nedávné Výměny manželek. Zatímco tam předvedli bezchybnou a zorganizovanou rodinku, kde všechno šlape, tak v reality show s názvem Tchyně na TV Barrandov tomu bylo úplně jinak. K čemu se tam přiznali? Budete se divit!

Rodina z Výměny manželek má dvě tváře. Ve Výměně manželek nepadlo o případných konfliktech ani slovo. Za účinkování jako všichni soutěžící si odnesli 50 tisíc korun. Jenomže se zúčastnili i reality show TV Barrandov Tchyně, kterou uvádí Monika Štiková. Tam ale producenti hledají problémové domácnosti. A tahle rodinka jim to za 20 000 předvedla. Informaci přinesl Blesk.

Hlava rodiny, táta Radek tam přiznal, že byl 4× ve vězení! A nejen to. Prý má za sebou i nějaké ty zkušenosti s drogami. Měl je brát i prodávat. A u něj to nekončí. Nejstarší dcera Táňa zase práskla na svou sestru (16), že je v jiném stavu! To ve Výměně nezaznělo ani náhodou.

Je možné, že povedenou rodinku brzy uvidíme v nějaké další reality show, nechme se překvapit!

Související články

Další články