Stephanie byla obézní skoro celý život. Hodně ztloustla i kvůli svému těhotenství. Nikdy se sebou ale nic nedělala a nevadilo jí to. Až do té doby, kdy už pro ni bylo velmi těžké si hrát se svými dětmi. Nemohla se ani hýbat, sebemenší pohyb ji totiž unavoval.

Sama na sebe se naštvala ve chvíli, kdy šla s rodinou do zábavního parku na atrakci Harryho Pottera, kterého miluje její syn. „Nevešla jsem se tam do žádných váhových limitů, ani do sedaček na atrakci!“ řekla Stephanie, která se v zábavním parku cítila tak špatně, že pak celou noc probrečela. A to byl pro ni právě ten impulz začít se sebou něco dělat.

Když její druhý syn začal mít problémy s příjmem potravy, strávil dlouhou dobu v nemocnici a všichni se za něj modlili. „Bylo strašné vidět sedmitýdenního syna ležet bezvládně v postýlce a čekat na operaci,“ vzpomíná Stephanie. Řekla si, že tady musí být pro své syny v plné formě. Oni ji totiž potřebují ze všech nejvíce.

Stephanie okamžitě navštívila fitko, kde jí upravili jídelníček a připravili tréninkový plán. Bylo to pro ni zpočátku velmi těžké, ale velkou motivací byli její dva synové. „Bylo to peklo. Nemohla jsem na začátku udělat pomalu žádný z těch cviků!“ Nakonec se do toho opřela a zhubla neuvěřitelných 70 kilogramů. Její proměna je úžasná, Stephanie je teď sexy kost a dokonce se rozhodla, že se stane osobní trenérkou.