Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

DOKONALÁ PROMĚNA: Ze šikanované boubelky sexy kost s posilovnou

Co se děje v dětství, nemusí být stejné v dospělosti.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
Angličanka Amy Oldfield je důkazem toho, že vše se dá změnit. V dětství měla nadváhu a spolužáci ji za to šikanovali. Dnes všem vytřela zrak! Je z ní fitness trenérka a má vlastní posilovnu. A jak vypadají její spolužáci?

Amy byla jako dítě obézní a měla z toho mindrák. Spolužáci se jí smáli a ona se za svoje tělo začala stydět. Kvůli nim v pubertě propadla anorexii a bulimii. Prošla si hodně těžkým obdobím a jediné, co si přála, být normální a zdravá.

Když dospěla, tak se rozhodla, že to tak nenechá. Chtěla být hubená a krásná a rozhodla se pro to začít konečně něco dělat. Začala chodit do posilovny a dřít na své postavě. Cvičení si tak zamilovala, že ve fitku trávila skoro každý den. A stala se jím doslova posedlá!

Začala žít zdravě, překonala anorexii a bulimii a nastolila si režim. Najala si trenéra a ten ji dostal do formy. Jedla hodně bílkovin a vitaminů, takže se měnila doslova před očima.

A její spolužáci teď můžou jenom závidět! Amy se účastní fitness soutěží a dokonce se stala majitelkou posilovny. Vdala se a nikdy nevypadala lépe. A kdo teď pravidelně navštěvuje fitko? Její zlí a tlustí bývalí spolužáci.

Související články

Další články