Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

DOKONALÁ PRDELKA PRO MAREŠE! Leošova Monika nahá sváděla v bazénu nažhaveného moderátora

Ten Leoš si uměl ale vybrat.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Partnerka Leoše Mareše (40) Monika Koblížková (34) se na dovolené v Thajsku pořádně odvázala. Sluníčko, pláž, pohoda a užívání si jeden druhého. To krásnou brunetku rozvášnilo natolik, že odhodila plavky, ukázala dokonalou prdelku a sváděla svého moderátora.

Takový pohled musel Leoše pořádně nažhavit, více než thajské slunce. Je poznat, že Monika na své postavě poctivě dře, protože nemá ani gram tuku navíc a její pozadí by se hodilo na přehlídková mola Victoria's Secret.

Jak celé to svádění dopadlo, si můžeme jenom domýšlet, ale nebyl by to sympatický moderátor, kdyby celou tu sexy podívanou jen tak přešel a nechalo ho to chladným.

Až uvidíte ten zadeček jako dvě broskvičky, tak pochopíte, na co může být nejen sama módní redaktorka pyšná, ale i její přítel. Leoš je totiž známý tím, že u partnerek vyžaduje dokonalý vzhled. Nebyl by s nějakou šmuckou, která se o sebe nestará. Což není Moničin případ. I vy se teď můžete pokochat tím, co vidí jen bohatý „spíkr“ (nejen) v ložnici.

Související články

Další články