Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Dokonalá postava za týden? Po tomto zázračném čaji žádný problém!

Vyzkoušejte silně detoxikační čaj.
Zdroj: archiv
A je to tady! Skutečně existuje čaj, který má takové účinky, že zhubnete několik kil během týdne. Nevěříte? Pak se o zázračných účincích čaje přesvědčte sami. Stačí vám k tomu obyčejné ingredience, které má doma každý z nás. Během několika dnů se tak naše postava změní k nepoznání.

Pouhé 3 šálky denně dokáží skutečné zázraky. Pokud jste si myslela, že bez cvičení a silné diety nemůžete zhubnout, a to hlavně v problémových partiích, jako jsou bříško, pas a zadeček, jste na omylu. Navíc samotná příprava čaje je jednoduchá a nepotřebujete použít ani žádné zvláštní a neznámé potraviny.

Na extra účinný hubnoucí a detoxikační čaj potřebujete:

1. zelený čaj (nejlépe sypaný)

2. celou skořici

3. bobkové listy

Celková příprava vám zabere jen pár minut!

Polévkovou lžíci skutečně kvalitního zeleného čaje nasypeme do konvice a zalijeme minimálně 8 dcl vařící vody. Dále přidáme 1 celou skořici a 3 bobkové listy. Takto připravený čaj necháme pod pokličkou louhovat 15 minut a můžete jej servírovat.

Teď vám už nic nebrání v tom začít svou postavu tvarovat. Čaj nijak neslaďte a nezapomínejte dodržovat dávkování, tedy 3 šálky denně. Ranní čaj je dobré vypít nalačno, tak držíme palce.

Související články

Další články