Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dokonalá podoba: Hvězda Stmívání jako princezna Diana uchvátila svět, foto uvnitř

Jako dvojčata: Kristen Stewart jako princezna Diana uchvátila svět
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
podobnost
Lidé, kteří byli naprosto proti tomu, aby americká herečka Kristen Stewart (30) hrála britskou princeznu Dianu, si teď musejí zvedat brady ze země. Maskéři a kostyméři si pohráli s herečkou tak skvěle, že vytvořili dvojče zesnulé lady Di. Už jen kvůli této podobě spousta diváků zřejmě přehodnotí svou skepsi vůči hereckému výkonu hvězdy Stmívání.

Když režisér Pablo Larraín přišel s rozhodnutím, že do role princezny Diany obsadí americkou herečku Kristen Stewart, nebraly kritiky diváků konce. Samotný film nemá zachycovat nic jiného než období, kdy si princezna Diana všimne, že manželství s princem Charlesem příliš neklape. Larraín chtěl zachytit příběh o ženě, která se rozhodne pro to nebýt královnou. "Když se někdo rozhodne nebýt královnou a řekne: 'Raději půjdu a budu sama sebou,' je to velké rozhodnutí. Pohádka vzhůru nohama," vysvětlil v rozhovoru pro Deadline.

Bella ze Stmívání je jedna z mála hereček, která podle diváků přišla o kompletně veškerou mimiku. Stewart odehrála několik desítek filmů a lidé ji stále vidí s jedním výrazem. Princezna Diana byla žena, která se neustále usmívala a zářila jako slunce. Málokdo si nejen proto dokázal představit, že by mohla být americká herečka britské princezně podobná.

A i na onu odlišnost v zemích lidé naráželi. Fanoušci kritizovali to, že by Američanka neměla hrát Britku. Režisér Larraín však svou volbu dobře obhájil. "Kristen je jednou z nejlepších hereček této doby. Umí mnohé, dokáže být velmi tajemná, křehká a zároveň velmi silná. To potřebujeme. Při kombinaci těchto elementů jsem si na ni hned vzpomněl," dodal režisér.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy