Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dokonalá podívaná! Krásná Lucie Borhyová ze sebe sundala oblečení a odhalila skoro nahé tělo!

+ Dalších 50 fotografií
Moderátorka nováckého zpravodajství Lucie Borhyová (38) je krásná žena, o které sní tisíce mužů. A o svém půvabu teď přesvědčila všechny, když odhalila své dokonalé křivky. Zajímavostí na všem je skutečnost, že po jejím těle je obrovská poptávka. Přesněji po fotce jejího nahého těla bez plavek. Alespoň to vyplývá z veřejně dostupné statistiky klíčových slov na internetu.

Lucka už sice není nejmladší moderátorkou, nicméně její vzhled a tělo jsou tím, co u pánů vyvolá divoké představy. Dvojnásobná maminka úplně bez plavek je to, co pánové zkrátka chtějí vidět.

A Lucka se rozhodla, že je potěší. Sice se nesvlékla, ale na Instagramu se vytasila se snímkem v plavkách. A to musí stačit. Kdo by totiž chtěl vidět Lucku zcela odhalenou, musel by být jejím partnerem, jinak má velkou smůlu. Totiž šance najít ji na internetu úplně odhalenou je asi stejně velká, jako že se z našeho prezidenta stane abstinent.

Mrkněte se na snímek sexy Lucie do galerie a sami uznejte, že tohle tělo je právem jedním z nejvyhledáva­nějších na internetu.

Včera jsme vás informovali o tom, jak vypadá bříško Lucie Borhyové bez zásahu profesionálů. Rozdíl můžete porovnat ZDE.

Související články

Další články