Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Dokonalá parodie na Prostřeno válcuje český internet: Tohle jste ale vidět nechtěli!

Holčičí trio Veronika, Martina a Nikol je už zárukou zábavy, co si budeme povídat. Pokud vás pobavil díl, kdy holky parodují soutěžní pořad Prostřeno, budete z těchto záběrů nadšení. Holky totiž odtajnily i nepoužité záběry a budete koukat, co všechno se do dílu mohlo vejít.

Pořad 3V1, který běží na portále OneTv.cz, si už našel své fanoušky a z holek se za velmi krátký čas staly uznávané vlogerky. Jejich zábava totiž není trapná a jejich témata jsou aktuální.

Pokud vám utkvěl v paměti díl, kdy si Veronika, Martina a Nikol dělají srandu z pořadu Prostřeno, budete valit oči, co všechno se z natáčení vystřihlo.

Holky chtěly své fanoušky potěšit, a tak odtajnily i materiál, který se nakonec nepoužil. Můžete tedy vidět, jak takové natáčení pořadu 3V1 probíhá a jak vtipné hlášky vznikají. Není nutné dodávat, že ani v tomto videu nechybí typický humor holek a trošičku ostřejší výrazy.

Související články

Další články