Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Dokonalá Krainová a uvolněný Vágner: Taková byla akce KREJČOVSTVÍ BERNHARDT

+ Dalších 7 fotografií
VIDEO
Nejvlivnější český stylista Filip Vaněk a značka Bernhardt se rozhodli spojit síly a vytvořit novou jedinečnou kolekci pro rok 2019. Tváří projektu se stala Simona Krainová (46) s manželem Karlem Vágnerem mladším. Podívejte se na reportáž z obchodu Bernhardt.

Obleky, saka, košile, kabáty i smokingy na míru pro pány, dámy i děti, to vše si můžete pořídit v obchodě Bernhardt. Tato značka vytváří luxusní kousky z prvotřídních materiálů a i přesto je jejich zboží za dostupné ceny. To bylo důvodem, proč si jeden z nejlepších z oboru stylista Filip Vaněk vybral právě je na vzájemnou spolupráci.

Kolekce od značky Bernhardt S/S 2019 s Filipem Vaňkem je už jejich druhou společnou kolekcí. Tváří tohoto nového projektu se stala topmodelka Simona Krainová (46) s manželem Karlem Vágnerem mladším (44). Protože kvalitní značka Bernhardt vytváří i obleky pro děti, Simona do projektu zapojila i své syny, kterým to v oblecích moc sluší.

Na slavnostní zahájení nové kolekce S/S 2019 s Filipem Vaňkem dorazila například i modelka Aneta Vignerová, která má kostýmky od značky Bernhardt moc v oblibě. Nechyběl ani zpěvák Pavel Vítek, který se zmínil, že má značku rád právě kvůli tomu, jak skvěle padne a že celá jeho skupina 4 Trenoři si nechala ušít obleky právě od značky Bernhardt a bude v nich vystupovat na koncertech.

Související články

Další články