Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Dokonalá i v karanténě: Andrea Verešová si konečně našla čas sama na sebe

Dokonalá i v karanténě: Andrea Verešová si konečně našla čas sama na sebe
Zdroj: archiv Andrey Verešové
+ Dalších 11 fotografií
sluší jí to
Andrea Verešová (39) se už nemůže dočkat, až se zase naplno rozproudí společenský život. Zatím se nic moc neděje, ani tak už to ale modelka nevydržela a zkrášlila se aspoň sama pro sebe. "Konečně jsem si našla čas," radovala se manželka Daniela Volopicha (55) na Instagramu.

"Chybíte mi. Konečně jsem si našla čas i na sebe - po dlouhé době upravené vlasy a uklizený šatník. A tak jsem vyrazila ven. Teda na terasu. Provětrat 20 let starý outift," smála se Andrea Verešová, která dovede být dokonalá i po měsíci v izolaci.

Pro modelku, jež je zvyklá se pravidelně účastnit společenského dění, to není žádný med. Zdraví je ale přednější i pro Verešovou, a tak bezpečnostní pravidla proti koronaviru svědomitě dodržuje.

Dokonce přišla na to, že epidemie řadu lidí změnila k horšímu. Andrea se nikdy nestyděla říkat věci tak, jak jsou.

Pokřivené charaktery

"Čím víc si zakrýváme tváře, tím víc se odhaluje náš charakter. Také máte ten pocit? V poslední době stále víc vnímám, jak se lidé mění, častokrát skrývají za masku a projevují se skutečné vlastnosti a charakter lidí. Jako by stres, strach a nejistota ovlivňovaly lidi a odhalují se jejich skutečné vlastnosti a myšlení. Zlí a nepřejícní lidé jsou ještě horší a naopak - dobří lidé si mnohem víc pomáhají a podporují se," zhodnotila půvabná modelka.

Patricie Pagáčová bez servítků: Manžel byl teď za mámu, dceru chůvě svěřit nechci, přiznala

Související články

Další články

Nejnovější kauzy