Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Dokonalá i po padesátce: Fanoušci mohou na krásné Jennifer Aniston oči nechat

Jennifer Aniston se udržuje v kondici.
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
krása a styl
Nádherná herečka Jennifer Aniston na 51 let rozhodně nevypadá. Díky zdravému životnímu stylu a čisté mysli si udržuje naprosto mladistvý vzhled. Její fanoušci i přátelé se právě díky tomu rozplývají v komentářích na sociálních sítích.

Krásná představitelka Rachel Green ze seriálu Přátelé, Jennifer Aniston, konečně prozradila, jak je možné, že vůbec nevypadá na svůj věk. Dlouhá léta se totiž cpe výživovými doplňky s kolagenem které udržují její pleť vypnutou a svěží. Pro časopis People prozradila, že kolagen je pro lidské tělo velmi důležitý a čemu navíc vděčí. "Naše síla vychází zevnitř, takže sázím na zdravou a vyváženou stravu a vhodné doplňky stravy," uvedla herečka.

Reakce fanoušků a přátel

Díky svému přesvědčení se dostala dokonce k místu kreativní ředitelky u značky Vital Proteins, která dodává právě ony doplňky stravy. Stala se navíc jejich tváří a fotky, které vznikly, jsou naprosto úžasné. Jennifer tam ve sportovní podprsence a upnutých legínách vypadá opravdu mladě a svěže, čehož si všimli i fanoušci a přátelé.

"Jak to děláš, že jsi tak krásná?" znělo od fanoušků herečky. "Ty jsi ta nejsladší bytost na světě," psalo se v dalších komentářích. "Vezmi si mě," stálo v komentáři od herečky jménem Olivia Wilde, kterou si můžete pamatovat ze seriálu Dr. House jako Třináctku.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy