Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Dokdy s námi bude koronavirus: Chmurná věštba kartářky eXtra.cz Michaely Kudláčkové

+ Další 4 fotografie
Koronavirus je nejen ve světě, ale i v Česku tématem číslo jedna. Denně překonávají čísla nově nakažených rekordy, plní se nemocnice a množství mrtvých neúprosně roste. Odborníci nicméně věří, že zaberou nastavená opatření a že do měsíce se situace výrazně zlepší. Vědma eXtra.cz Michaela Kudláčková (52) to ale vidí jinak. Její tarotové karty nám ukázaly, že koronavirus tu s námi bude i po Vánocích a situace bude dost možná i horší, než je teď.

Koronavirus svírá Česko a sám ministr zdravotnictví Roman Prymula přiznal, že v následujících týdnech nás čekají velice těžké časy. Už nyní je například jasné, že i v tom nejoptimističtějším případě se patrně zaplní kapacity nemocnic. Vláda už na to reaguje výstavbou provizorních armádních nemocnic.

Přestože nejrůznější predikce jsou poměrně černé, řada odborníků i vládních politiků věří, že se koronavirus podaří v následujících týdnech zkrotit. Proto jsme se také zeptali naší kartářky Michaely Kudláčkové, zda nás bude covid-19 sužovat i po Novém roce.

Koronavirus nás ovlivní i po finanční stránce

Už po pár vyložených tarotových kartách měla vědma jasno. "Ano, bude!" řekla bez zaváhání Kudláčková. Položili jsme jí tedy doplňující otázku, zda bude stále tolik nebezpečný a jestli se situace zlepší. Kudláčková tedy začala vykládat další karty.

"Nebezpečný určitě bude. To, co jsem vytáhla, je čtyřka pohárů, což je pocitová karta, která říká, že je toho na vás moc. Desítka mečů je pak vysloveně bolestivá, pětka holí znamená stres a desítka disků může znamenat finance. Takže koronavirus může být stresující jak po rovině zdravotní, tak po té finanční," vysvětlila vědma s tím, že nás nečeká nic lehkého.

Covid nám nedá vydechnout

Zároveň jí karty potvrdily i nejhorší obavy. Koronavirus nám totiž podle jejího výkladu nedá vydechnout. "Z toho, co tu vidím, se ta situace kolem koronaviru nezmění, nebo bude ještě horší," řekla pochmurným hlasem Kudláčková. Podle její věštby se tak Češi musí připravit na to, že nás nečekají jen náročně týdny, ale rovnou měsíce.

Související články

Další články