Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Dokážete si představit, že byste bydleli na soudu? Jde to! A je to hodně pohodlné

Podívejte se, jak se bydlí na soudu. Líbí se vám to?
Zdroj: homelove.cz
K soudu lidé chodí trochu za jiným účelem. Většinou nejde o nic příjemného, a když to jde, tak se soudu rádi vyhneme! Dokázali byste si ale představit, že v prostorách takového soudu žijete? Jeden takový pěkný byteček je v Londýně. A budete koukat, jak je útulný! S touto povedenou konverzí přišel jako první web homelove.cz.

Už jsme vám ukazovali byt, který si lidé udělali z kostela. A teď tady máme soud. Od svatého až po to hříšné. Tyhle transformace v útulný domov jsou velmi zajímavé.

Krásný apartmán vznikl rekonstrukcí staré soudní budovy, známé jako The Old Corthouse. Můžete vidět klenuté stropy, otevřený půdorys nebo zvýšené patro. Když do tohoto apartmánu vstoupíte, už nikdy nebudete chtít odejít.

Pokud se vám tento luxusní byt líbí, je tady pro vás dobrá zpráva. Je totiž na prodej! A to za 2,74 milionu dolarů. Takže pokud nevíte, co s přebytečnými penězi, hurá do toho! Tahle koupě se určitě vyplatí a všichni vám ho budou závidět.

V obývací zóně vás zaujmou především dřevěné konferenční stolky a elegantní zelená pohovka. Kuchyně je velmi elegantní, hnědá vintage skříň kontrastuje s moderní bílou linkou. Svítidla jsou velmi zajímavá a pěkně zapadají do celého bytu.

Odpočívací koutek má klasicky stůl a židle. Tato umělecká díla jsou ale velmi zajímavá. Doma tak budete mít tedy parádní kousky. Zvýšené patro bylo od zbytku interiéru částečně odděleno skleněnými deskami. Celkový dojem je ale opravdu velmi dobrý.

Související články

Další články