Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dokázala by Stiflerova máma ještě dostat nějakého kolouška do postele? Takhle vypadá nejslavnější MILF dnes!

Jennifer Coolidge ve filmu Prci, prci, prcičky strčila do kapsy všechny
mladé holky. Jak vypadá dnes?
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Zatímco se všichni kluci ve filmu Prci, prci, prcičky snažili o panictví přijít se svými vrstevnicemi, Paul Finch na to šel od lesa. Během party ho naprosto okouzlila Stiflerova máma a nemohl na ni přestat myslet. Na konci filmu opravdu "zaskóroval" a dostal životní zkušenost. To, co uměla Stiflerova máma, by ho žádná dvacítka nenaučila.

Stiflerovu mámu Jeanine si zahrála vnadná americká herečka Jennifer Coolidge (54). První díl „Prciček“ se natočil v roce 1999 a od té doby herečka vůbec nezměnila styl. Stále se chlubí blonďatou hřívou, plnými rty a výstřih má narvaný k prasknutí.

Je pravda, že jí na tváři přibylo pár vrásek, ale podle jejího naducaného obličeje to vypadá, že je s botoxem velká kamarádka a se stárnutím to nebude v jejím případě tak horké.

Jennifer hraje většinou role rozmazlených fiflen a paniček. Nejnověji ji diváci můžou vidět v seriálu 2 Broke Girls, u nás vysílaném pod názvem Dvě socky. Představuje polskou emigrantku Sophii Kachinsky, která v New Yorku šetří na svůj vysněný domeček v Evropě. Jenomže všechno spíš utrácí za kabelky a limuzíny, kterými se nechává vozit jako taxíkem.

Pořád se chlubí plným výstřihem a sexy pohledem a nějakého toho kolouška by si určitě po padesátce bez problémů našla!

A zajímá vás, jak dneska vypadá Stifler? Klikněte ZDE.

Související články

Další články