Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Dokázala by Stiflerova máma ještě dostat nějakého kolouška do postele? Takhle vypadá nejslavnější MILF dnes!

Jennifer Coolidge ve filmu Prci, prci, prcičky, strčila do kapsy všechny mladé holky. Jak vypadá dnes?
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Zatímco se všichni kluci ve filmu Prci, prci, prcičky snažili o panictví přijít se svými vrstevnicemi, Paul Finch na to šel od lesa. Během party ho naprosto okouzlila Stiflerova máma a nemohl na ni přestat myslet. Na konci filmu opravdu "zaskóroval" a dostal životní zkušenost. To, co uměla Stiflerova máma, by ho žádná dvacítka nenaučila.

Stiflerovu mámu Jeanine si zahrála vnadná americká herečka Jennifer Coolidge (54). První díl "Prciček" se natočil v roce 1999 a od té doby herečka vůbec nezměnila styl. Stále se chlubí blonďatou hřívou, plnými rty a výstřih má narvaný k prasknutí.

Je pravda, že jí na tváři přibylo pár vrásek, ale podle jejího naducaného obličeje to vypadá, že je s botoxem velká kamarádka a se stárnutím to nebude v jejím případě tak horké.

Jennifer hraje většinou role rozmazlených fiflen a paniček. Nejnověji ji diváci můžou vidět v seriálu 2 Broke Girls, u nás vysílaném pod názvem Dvě socky. Představuje polskou emigrantku Sophii Kachinsky, která v New Yorku šetří na svůj vysněný domeček v Evropě. Jenomže všechno spíš utrácí za kabelky a limuzíny, kterými se nechává vozit jako taxíkem.

Pořád se chlubí plným výstřihem a sexy pohledem a nějakého toho kolouška by si určitě po padesátce bez problémů našla!

A zajímá vás, jak dneska vypadá Stifler? Klikněte ZDE.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy