Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Dokázal jsem si tam vydobýt své místo, říká Tomáš Řepka o těžkých začátcích ve věznici

+ Dalších 21 fotografií
Zpověď
Tomáš Řepka (46) v pondělí opustil brány věznice na Borech a raduje se ze svobody, kterou si užívá po dlouhých měsících za mřížemi. V rozhovoru pro Top Star Magazín promluvil o tom, jaký pro něj pobyt ve vězení byl, jak vycházel s ostatními spoluvězni a jak snášel stesk po rodině a přítelkyni Kateřině Kristelové. Prozradil toho ale ještě mnohem víc.

Díky pobytu ve vězení si bývalý fotbalový kapitán uvědomil spoustu věcí. Podle jeho slov během doby za mřížemi poznal, jakou podporu ve svém okolí má. "To byli opravdu držáci a bez těch lidí bych to nedal," svěřil se Řepka (46) na úvod s tím, kdo ho v nejtěžších chvílích držel nad vodou.

"Prakticky moje rodina, samozřejmě Kačka a mí kamarádi, kteří mě opravdu podporovali. Paradoxně mě drželi lidi, do kterých bych to vůbec neřekl... například bývalí spoluhráči," nešetřil děkovnými slovy na jejich adresu.

Blikanec

Bývalý fotbalista prozradil i to, že měl počáteční obavy z přesunu z Ruzyně do borské věznice v Plzni. "Tam bylo 90 procent kluků z Plzně a ten svůj region si hájili. Bál jsem se toho strašně," přiznal Řepka, který se ve finále stal mezi ostatními vězni oblíbeným.

Fotbalový bouřlivák prozradil, že musel naznačit svůj proslulý blikanec, aby si udělal mezi vězni pořádek. "Nakonec jsem tam rozdal asi tisícovku fotek, své místo jsem si tam dokázal vydobýt," zavzpomínal.

Tetování

Nikdo po Řepkově propuštění na svobodu nemohl přehlédnout jeho nové tetování. "Chtěl jsem takovou památku, symbolizuje to vnitřní sílu, je to hlava čínského draka." ukázal na kameru potetovaný hřbet dlaně.

Tomáš Řepka je dle svých slov daleko silnější než kdy předtím. "Cítím se silný v kramflecích, změnil jsem se a chci, aby lidé brzy pochopili, že svoje slova myslím vážně." uzavřel Řepka, který se chce do budoucna živit jako fotbalový trenér.

Související články

Další články