Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Dokázal by to i Hašek? Americký gólman předvedl zákrok sezony a uchvátil svět

Jonathan Quick dal vzpomenout na nejlepší chvíle Dominika Haška!
Zdroj: youtube.com
Mají toho hodně společného. Chytají atypickým způsobem, nezvyklým pro gólmany v NHL, oba by mohli být zdatnými gymnasty a oba opanují svojí éru. Americký gólman Jonathan Quick dal v noci vzpomenout na Dominátora s číslem 39!

Zápas mezi LA Kings a San Jose Sharks rozhodně nenudil.

Akce střídala akci, zápas se ve druhé třetině lámal za 2:2, spoluhráč Tomáše Hertla, kanadský reprezentační útočník a hvězda týmu Logana Coutureho dostal puk před odkrytou bránu, vystřelil pumelici a kotouč mířil neomylně do brány.

Když vtom se na poslední možnou chvíli zjevila hokejka fenomenálního amerického gólmana a zdatného akrobata Jonathana Quicka a kotouč nadlidským umem odklonila od skórování!

Zámořské weby ihned hystericky uváděly zprávy o zákroku sezony, což příliš nepotěší české fanoušky, protože ho dosud třímal náš Michal Neuvirth.

Mistrovství muže, kterého nebývale vystihuje příjmení, však „Neuviho“ zákrok zdá se odsune na druhou kolej zájmu.

Quick, jenž se svou nebývalou ohebností podobá jinému slavnému brankáři z naší školy Dominiku Haškovi, si však za svůj heroický zákrok piedestal zcela jistě zaslouží!

Související články

Další články