Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Agáta zuřivě shazuje váhu, ale její poklady zůstaly obrovské!

Po porodu se snaží dostat váhu dolů, ale dekolt má pořád parádní…
Zdroj: Instagram
+ Dalších 11 fotografií
Agáta Prachařová je už dvojnásobnou maminkou a starat se o dvě děti dá pořádně zabrat. Po druhém porodu redakci eXtra.cz prozradila, že pravidelně cvičí a změnila jídelníček, aby se zbavila přebytečných špíčků. Což se jí daří. A ještě větší radost musí mít z toho, že shazování váhy zatím nepoznamenalo její hrudník! S ním se teď pochlubila... A stojí rozhodně za pohled.

Bývalá rebelka své tělíčko trápí nejen na procházkách s kočárkem, v němž si spokojeně hoví její dcera Mia, ale zároveň chodí cvičit. Přeci jen v těhotenství nabrala přes deset kilogramů a malinko to její jinak skvělou postavu poznamenalo.

Je to přesně měsíc, kdy přivedla na svět své druhé dítě a od té doby na sobě usilovně maká. Jenže její kůzlata to nepoznamenalo a svůj dekolt teď vystavila na odiv. „Dojnice,“ okomentovala snímek, z něhož se dme její pýcha.

Jakub Prachař musí mít podobné radostné pocity jako jeho manželka. Její poklady v soukromí může obdivovat jen on a podle snímku je evidentní, že má rozhodně na co být pyšný.

Související články

Další články