Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Dojemný závěr v Talentu: Kája (11) na vozíčku rozplakala celou porotu

emoce
Vystoupení, které rozplakalo celou porotu. Páteční díl Česko Slovensko má talent si na závěr schovával jedno velmi dojemné vystoupení. Kája (11), která je upoutaná na vozíček, si od mala přála tančit. Na uměleckou školu ji ale kvůli jejímu handicapu nevzali. Kája proto oslovila taneční trenérku, která se jí ujala a nadaná holčička dnes vystupuje s její dcerou Eliškou (13).

Žádné oko nezůstalo suché, když začala handicapovaná holčička tančit. Kája navíc přiznala, že ji vychovává babička s dědou, „protože ji prý mamka nechtěla.“ Na uměleckou školu Káju nevzali, a tak oslovila profesionální tanečnici, která tanec trénuje. Káji se ujala i trenérčina dcera Eliška, se kterou dívka vystupuje.

„Tanec nezná hranice a chceme ukázat, že talent je v každém z nás,“ odpověděla Eliška na otázku Marty Jandové, proč se dívky do soutěže přihlásily. „Mám vyluxované kyčle. Když jsem byla u maminky v bříšku, máma brala drogy,“ řekla Kája.

Děvčata prý zkouší věci, které dělají i zdravé děti. „Vnímám ji jako zdravou,“ říká Eliška o Káje. Vystoupení dívek všechny zvedlo ze židle a vehnalo slzy do očí i drsnému porotci Jarovi Slávikovi (45). „Líbí se mi, jak bojuješ se životem a se svojí šancí,“ okomentoval vystoupení slovenský porotce.

Elišku a Káju celá porota jednohlasně poslala do dalšího kola.

Související články

Další články